تست همراه اول

سرویس خبر
26 مهر 1396 ساعت 16:10
5 نظر

 

درباره باتری‌های سوپرشارژ در هوآوی میت 10 و میت پرو 10 بیشتر بدانید

شرکت هوآوی در گوشی‌های جدید خود از باتری‌های منحصربه‌فردی پرده برداری کرده است که با 20 دقیقه شارژ شدن می‌توانید یک روز کامل از آن استفاده کنید.

 

گوشی‌های هوشمند جدید و قدرتمند هوآوی، Mate 10 و Mate 10 Pro، از ویژگی‌های مشترک زیادی برخوردارند. هرچند که مورد تعجب آوری نیست زیرا این گوشی‌ها از یک خانواده هستند. یکی از موارد تحسین برانگیز روی گوشی Mate 10 و Mate 10 Pro باتری آنها است. هر دو گوشی از باتری‌های 4000 میلی آمپری بهره می‌برند که از ویژگی سوپرشارژ برخوردارند و می توانند دو روز دوام داشته باشند. طبق گفته‌ی هوآوی، این تکنولوژی شارژ سریع با بیست دقیقه شارژ شدن می‌تواند خیال شما را برای یک روز کامل راحت کند.

هوآوی به تکنولوژی سوپرشارژ خود مفتخر است و اعلام کرده است که این تکنولوژی اولین سیستم شارژ سریع جهان است که امنیت آن توسط TUV Rheinland تایید شده است. این شرکت آلمانی ارائه کننده خدمات صدور گواهینامه محصول است.

باتری‌های هوآوی Mate 10 و Mate 10 Pro برای دریافت تاییدیه از TUV آزمایش‌های متعددی را پشت سر گذاشتند - از صدها چرخه‌ شارژ سریع گرفته تا آزمایش‌های پرتاب شدن و قرار گرفتن در معرض دماهای شدید. پورت‌های شارژ و کابل‌ها نیز آزمایش ده هزار بار وارد شدن و خارج شدن از پریز برق را بطور موفقیت آمیز از سر گذراندند.

بعد از مشکلاتی که سال پیش سامسونگ با باتری‌های گلکسی Note 7 داشت، سازندگان گوشی‌های هوشمند در زمان بررسی امنیت باتری بسیار محتاط شده‌اند و ما هم طبیعتا از پیش آمد چنین چیزی خوشحال هستیم.  26 مهر 1396
5 نظر
4.53
  15 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری