جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
23 مهر 1396 ساعت 11:35
7 نظر

 

کانسپتی از iPhone SE X با نمایشگر بدون لبه

اپل امسال در آیفون 10 یک طراحی خاص و جدید را به کاربران معرفی کرد؛ طراخی که ممکن است سال آینده در گوشی‌های بیشتری استفاده شود از جمله آیفون 4.5 اینچی این شرکت. در ادامه مطلب می‌توانید کانسپت iPhone SE را با نمایشگر بدون لبه مشاهده کنید.

با توجه به تغییر بزرگ طراحی آیفون‌ 10 و مورد استقبال قرار گرفتن آن از سوی کاربران، بعید نیست سال آینده شاهد باشیم مدل‌های بیشتری از آیفون‌های اپل طراحی مشابه آیفون 10 داشته باشند و از نمایشگری با لبه باریک استفاده کنند.

یکی از کاربران سایت Reddit، با در نظر گرفتن این احتمال، کانسپتی از iPhone SE را با نمایشگر بدون لبه ساخته است که ممکن است سال آینده به واقعیت بپیوندد.

در این تصویر دستگاهی هم اندازه با iPhone SE را مشاهده می‌کنید که المان‌‎هایی کاملا آشنا دارد اما در قست جلو همه چیز تغییر کرده است. در این کانسپ دکمه هوم آیفون دیده نمی‏شود و نمایشگری با لبه‌های باریک سراسر پنل جلو را به تصاحب خود در آورده است.

این کاربر نام‌هایی مثل iPhone SE X یا iPhone SE 2 را برای این گوشی فرضی انتخاب کرده است؛ گوشی که ممکن است هیچگاه وارد بازار نشود اما آنقدر هیجان انگیز است که احتمالا در ماه‌های آینده کانسپ‌هایی بیشتری در مورد آن ساخته خواهد شد.  23 مهر 1396
7 نظر
4.33
  12 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری