تست همراه اول

سرویس خبر
21 مهر 1396 ساعت 17:00
0 نظر

 

مهم‌ترین اعداد خودرویی در هفته‌ای که گذشت

از یک شاسی بلند هیبریدی تا آزمونی در برف؛ قصد داریم نگاهی به مهم‌ترین اعداد دنیای خودرو در هفته‌ای که گذشت بیندازیم.

در دنیای خودرو اعداد نقش بسیار مهمی دارند و یکی از روش‌های سنجش هستند. امروز قصد داریم اعداد خودرویی مهم هفته را مرور کنیم، جایی که نام کمپانی‌هایی چون جگوار و کوئنیگزگ هم به چشم می‌خورد.

640

این میزان مسافت به کیلومتری است که کانسپت عجیب جنرال موتورز به نام سوروس، قادر است با یک بار شارژ کامل طی کند. این تراک از قوای محرکه الکتریکی بهره می‌برد و جنرال موتورز امیدوار است که این خودرو به دلیل قابلیت حمل بار و مصارف دیگر در مسائل نظامی کاربرد داشته باشد. جنرال موتورز می‌گوید که این خودرو قابلیت حرکت در مسیرهای جاده‌ای و خارج از جاده (آفرود) را دارد. از ویژگی‌های آن می‌توانیم به طول 5.09 متری، عرض 2.28 متری، چرخش همزمان هر چهار چرخ و رانندگی خودکار اشاره کنیم.

28-

این درجه دما به سانتیگراد در سوئد بود در روزی که یک جگوار XF Sportbrake یک اسکی باز را با سرعت 188 کیلومتر بر ساعت به دنبال خود کشید. علت این کار و این رکورد شکنی، نمایش دادن قابلیت‌های سیستم چهار چرخ متحرک و پایداری الکتریکی محصول جگوار بود. البته بعید است که خریداران این خودرو، هیچگاه با چنین شرایطی روبه‌رو شوند.

5.52

هفته گذشته شاهد رکوردشکنی کوئنیگزک آگرا RS در رسیدن به سرعت 400 کیلومتر بر ساعت پس از حرکت از حالت سکون و مجددا توقف کامل بودیم. پیش از این بوگاتی هم با شیرون قدرت خود را به رخ کشیده بود اما عملکرد کوئنیگزگ بهتر بود و توانست این کار را در زمانی 5.52 ثانیه کمتر در مقایسه با شیرون انجام دهد. آگرا RS برای انجام این کار به 36.44 ثانیه و بوگاتی شیرون به 41.96 ثانیه زمان نیاز داشتند. البته دارندگان شیرون نباید ناامید و ناراحت شوند چراکه عملکرد هر دو خودرو بسیار عالی است.

50

این میزان مسافت به کیلومتری است که لند روور رنج روور اسپرت P400e می‌تواند در حالت کاملا الکتریکی حرکت کند. در حرکت در حالت الکتریکی، حداکثر سرعت این خودرو به 138 کیلومتر بر ساعت و در صورت استفاده همزمان از موتور درون سوز 2.0 لیتری 4 سیلندر و موتور الکتریکی، حداکثر سرعت آن به 220 کیلومتر بر ساعت خواهد رسید. شارژ کامل باتری، 2 ساعت و 45 دقیقه به طول می‌انجامد.

26675

این میزان تفاوت به دلاری است که میان قیمت پایه ب ام و X3 2018 و نسخه فول آپشن آن وجود دارد. قیمت گران‌ترین نسخه این خودرو معادل 70120 دلار است و با خرید آن، شما ب ام و X3 M40i را دریافت می‌کنید که پکیج کاملی از تجهیزات و آپشن‌ها را در اختیار شما خواهد گذاشت. از جمله این امکانات می‌توانیم به نمایشگر دیجیتال برای صفحه آمپر، چرخ‌های 21 اینچی، تکنولوژی ایمنی فعال، سیستم صوتی پیشرفته و بسیاری موارد دیگر اشاره کنیم.

   21 مهر 1396
2488 بازدید
0 نظر
5.00
  7 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری