سرویس خبر
10 مهر 1396 ساعت 14:30
36 نظر

 

اپل در مورد باتری‌های معیوب آیفون 8 تحقیق می‌کند

با افزایش گزارشات در مورد خرابی باتری‌های iPhone 8 اپل اعلام کرده است در مورد این مسئله تحقیق می‌کند تا علت باد کردن باتری‌های گوشی جدید خود را متوجه شود.

در چند روز اخیر گزارش‌هایی از خرابی باتری‌های آیفون 8 در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که کاربران این گوشی‌ را نگران کرده است. برخی کاربران عنوان کرده‌اند باتری آیفون 8 آنها باد کرده و موجب جدا شدن نمایشگر از بدنه دستگاه شده است.

با افزایش این گزارش‌ها اپل عنوان کرد در مورد این مسئله تحقیق می‌کند تا متوجه علت باد کردن باتری‌های آیفون شود. تحقیقات اپل مشخص خواهد کرد آیا این مشکل، همچون مشکل نوت 7، یک مشکل فراگیر است یا به صورت محدود فقط برای برخی آیفون‌ها پیش آمده است.

یکی از کاربران، که با این مشکل مواجه شده، گفته است که زمان شارژ کردن گوشی با شارژر فابریک اپل متوجه باد کردن باتری و جدا شدن نمایشگر از بدنه شده است؛ اما کاربری دیگر شهادت می‌دهد زمانی که جعبه آیفون 8 جدید خود را باز کرده است متوجه جدا شدن نمایشگر از بدنه شده.

چند روز پیش نیز آیفون 8 پلاس یک کاربر تایوانی در زمان شارژ شدن آتش گرفته بود که اپل تحقیقات خود را در مورد این حادثه نیز آغاز کرده است.

در هر صورت امیدواریم به زودی نتیجه تحقیقات اپل مشخص شود تا کاربرانی که قصد خرید آیفون‌های جدید این شرکت را دارند با خیال راحت‌تر از گوشی هوشمند خود استفاده نمایند.

   10 مهر 1396
36 نظر
4.00
  7 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری