تست همراه اول

سرویس خبر
4 مهر 1396 ساعت 15:35
17 نظر

 

شکایت کاربران آیفون 8 از شنیدن صدای نویز زمان مکالمه

برخی از کاربرانی که به تازگی iPhone 8 و iPhone 8 Plus خریده‌اند از شنیدن صدای نویز هنگام مکالمه شکایت دارند؛ مشکلی که ممکن است به نرم‌افزار مربوط باشد.

برخی از کاربران آیفون 8 و آیفون 8 پلاس گزارش کرده‌اند هنگام صحبت کردن با گوشی صدای نویز می‎شنوند. این صدای نویز شبیه صدای ترک خوردن است و تنها در بعضی از تماس‌ها شنیده می‎شود.

به گواه آنها صدای نویز تنها از خروجی صدای بالای گوشی شنیده می‌شود و زمانی که هدفون وصل باشد، یا صدا روی اسپیکر قرار داشته باشد، خبری از این نویز نیست.

به احتمال زیادی این مسئله یه مشکل نرم‌افزاری است و ربطی به سخت‌افزار گوشی ندارد بنابراین انتظار می‌رود اپل در آپدیت‌های بعدی فکری به حال آن کند.

اگر شما نیز با چنین مشکلی مواجه هستید می‌توانید هنگام مکالمه یک بار صدا را روی اسپیکر بگذارید و دوباره به حالت قبل برگردانید به این ترتیب نویز تا پایان صحبت شما قطع خواد شد. همچنین برخی از کاربران گفته‌اند با فکتوری ریست‌ کردن گوشی مشکل کاملا برطرف شده است.

در صورتی که به تازگی آیفون 8 یا 8 پلاس خریده‌اید و با چنین مشکلی مواجه هستید تجربه خود را با ما و سایر کاربران درمیان بگذارید.  4 مهر 1396
17 نظر
3.57
  7 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری