تست همراه اول

سرویس خبر
2 مهر 1396 ساعت 14:00
9 نظر

 

آیا هوآوی میت 9 میزبان اندروید اوریو خواهد شد؟

هوآوی در حال رقابت با بزرگان صنعت تکنولوژی است، به همین دلیل این شرکت سعی دارد همیشه پرچم‌دارانش را به روز نگه دارد. میت 9 از همین دسته است که هوآوی قرار است به آخرین نسخه اندروید آپدیتش کند.

همانطور که طرفداران گوشی‎های هوشمند می‎دانند، هوآوی در اواخر سال 2016، پنجمین نسل از سری پرچم‌داران میت به نام میت 9 را با سیستم عامل اندروید نوقاعرضه کرد. این مدل اولین گوشی هوشمندی بود که با نسخه 7 اندروید به دست کاربران می‌رسید. هوآوی برای حفظ رضایت کاربران پرچم‌دار پیشینش، قصد دارد در آینده‌ای نه چندان دور میت 9  را به آخرین نسخه اندروید به روز رسانی کند.

پرچم‌دار پیشین هوآوی که از بدو ورود به بازار، به اندروید نوقا مجهز شده بود اخیرا در گیگ‎بنچ با تن پوشی از اندروید اوریو دیده شده است. به همین سبب باید گفت این گوشی در دریافت نسخه 8 سیستم عامل اندروید از پیشگامان است و پس از برادر بزرگترش بازهم اولین گوشی هوشمندی است که به این نسخه به روز رسانی خواهد شد.

هرچند هنوز زمان دقیقی برای آپدیت این مدل اعلام نشده، تقریبا باید مطمئن بود که پس از رونمایی از پرچمدار جدید این شرکت چینی، میت 9 به اندروید اوریو به روز رسانی خواهد شد.

بر اساس داده‎ها، هوآوی در 16 اکتبر (24 مهرماه) به رونمایی فبلت جدیدش می‌پردازد و پس از رونمایی از بزرگترین رقیب فبلت‌های رده بالا، میت 9 را به آخرین نسخه اندروید به روز رسانی می‎کند و بی‌شک علاقه کاربران را به این برند افزایش می‎دهد.  2 مهر 1396
9 نظر
4.00
  4 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری