سرویس خبر
22 شهریور 1396 ساعت 19:00
3 نظر

 

معرفی لامبورگینی اورنتادور S رودستر در فرانکفورت

با رودستر 730 اسب بخاری ایتالیایی آشنا شوید!

چه چیزی بهتر از یک لامبورگینی اونتادور S با 730 اسب بخار است؟ پاسخ، نسخه بدون سقف آن با همان قدرت 730 اسب بخاری است! کمپانی ایتالیایی لامبورگینی در نمایشگاه خودروی فرانکفورت از خودروی کانورتیبل قدرتمند خود رونمایی کرد.

در زیر کاپوت این گاو وحشی، همان موتور 12 سیلندر تنفس طبیعی حضور دارد که قادر است 730 اسب بخار قدرت و 690 نیوتن متر گشتاور تولید کند. این قدرت از طریق جعبه دنده 7 سرعته ISR به چرخ‌ها منتقل می‌شود و شتاب 0 تا 96 کیلومتر بر ساعت 3.0 ثانیه‌ای را فراهم می‌کند. لامبورگینی اورنتادور S رودستر تا سرعت 350 کیلومتر بر ساعت هم شتاب گیری را ادامه می‌دهد.

در کنار همه ویژگی‌های عملکردی، اونتادور S رودستر از ویژگی‌هایی چون سیستم چهار چرخ متحرک، سیستم تعلیق فعال، و سه حالت رانندگی Strada، Sport و Corsa بهره می‌برد. این سه حالت مختلف رانندگی طوری توسط مهندسین تنظیم شده‌اند که راننده می‌تواند هم در خیابان و هم در پیست از آنها استفاده کند البته حالت Corsa، مخصوص پیست است.

مشتریان می‌توانند برای رنگ بدنه خودروی خود، 13 رنگ خاص را سفارش دهند که رنگ‌های زرد و آبی خاص هم در این بین به صورت استاندارد وجود دارد. داخل کابین هم می‌تواند با رنگ‌ها و متریال خاص، شخصی سازی شود و مشتریان می‌توانند چرم یا آلکانترا یا ترکیبی از این دو را برای آن سفارش دهند. لامبورگینی بیش از 100 آپشن مختلف را در مقابل مشتری قرار می‌دهد که می‌تواند از میان آنها گزینه‌های دلخواه خود را انتخاب کند.

فروش این لامبورگینی از فوریه 2018 با قیمت 460 هزار دلار آغاز خواهد شد.
نظرات کاربران

در حال بارگذاری