تست همراه اول

سرویس خبر
19 شهریور 1396 ساعت 14:20
4 نظر

 

چری آریزو 5 توربو رونمایی شد؛ از مشخصات فنی آن بیشتر بدانید

جدیدترین محصول چری در ایران به نام Arrizo5 TE روز گذشته در نمایندگی خسروانی مدیران خودرو رونمایی شد. قیمت نهایی این خودرو سدان شهری 81.7 میلیون تومان اعلام شد.

با نصب پیشرانه 1.5 لیتری توربو با کد SQRE4T15B روی این سدان شهری ، قیمت آن حدود 16 میلیون تومان افزایش یافته اما در عوض قدرت آریزو5 سی واحد بیشتر می‌شود و به عدد 147 اسب بخار می رسد که یعنی به ازای هر تن وزن، 106 اسب بخار قدرت در اختیار دارد که در همراهی با گیربکس اتوماتیک CVT ضمن ارائه رانندگی نرم، کاهش مصرف قابل توجهی را به ارمغان می آورد. حداکثر گشتاور آریزو 5 با این پیشرانه جدید ۷۰ واحد بیشتر بوده و  از دور موتور 1750 تا 4000 در اختیار راننده است که بازه قابل توجهی را شامل می شود و کشش این خودرو را به مراتب نسبت به قبل بهبود می بخشد. سرعت این خودرو در  9.5 ثانیه از صفر به صد کیلومتر در ساعت می‌رسد.

بر اساس اعلام مدیران خودرو تنها تفاوت نسخه جدید نسبت به نسخه قبلی اضافه‌شدن توربو بوده و هیچ تغییر دیگری در ظاهر و امکانات وجود ندارد چرا که مجموعه امکانات این خودرو در شرایط فعلی نیز جلوتر از بسیاری از رقبا است. این خودرو در تیپ اکسلنت به شش کیسه هوا مجهز شده است که ضامن امنیت سرنشینان هستند و همچنین در کنار بهره گیری از ترمز های دیسکی خنک شونده در جلو و دیسکی در عقب ، به سیستم ترمز ضد قفل ABS ، توزیع الکترونیکی نیروی ترمز EBD ، سیستم ضد لغزش TCS ، سیستم کنترل الکترونیکی پایداری ESP و سیستم کمکی حرکت در شیب HHC نیز مجهز شده است.
از دیگر امکانات آریزو 5 نیز می توان به سیستم استارت بدون کلید ، ورود بدون کلید ، سیستم تهویه مطبوع برقی ، کروز کنترل ، سانروف ، کنترل سیستم صوتی از روی فرمان ، صندلی های چرمی ، نمایشگر 7 اینچ لمسی ، سیستم کمکی پارک ، سیستم رانندگی ECO اقتصادی و چراغ های همراه تا منزل اشاره کرد.  19 شهریور 1396
4 نظر
4.14
  7 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری