تست همراه اول

سرویس خبر
19 شهریور 1396 ساعت 12:00
25 نظر

 

تماشا کنید: گلکسی نوت 8 یکی از محکم‌ترین پرچمداران سال

در این ویدیو Galaxy note 8 در برابر تیغ، آتش و فشار قرار می‌گیرد تا مشخص شود کیفیت ساخت و استحکام پرچمدار جدید سامسونگ چقدر است.

کانال یوتوب JerryRigEverything تا به حال پرچمداران مختلفی را مورد آزمایش قرار داده است اما تنها تعداد انگشت شماری از این گوشی‌های هوشمند توانسته‌اند از شکنجه‌های سخت زنده بیرون بیایند.

این بار نوبت به آزمایش نوت 8 رسیده تا مشخص شود کیفیت ساخت این پرچمدار چگونه است. مثل همیشه ابتدا بدنه گوشی با کارت تست می‏شود. سپس نمایشگر دستگاه در برابر شعله آتش قرار می‌گیرد و در آخرین مرحله تلاش می‏شود تا با فشار دست و زور بازو گلکسی نوت 8 خم شود.

پنل پشت و جلو Note 8 به دلیل پوشش شیشه‌ای کاملا در برابر خط و خش مقاوم است. فرم فلزی این دستگاه از جنس فلز ساخته شده است که به بالا رفتن استحکام گوشی کمک می‌کند. اسکنر اثر انگشت با اینکه خراشیده می‎شود اما می‌تواند بدون عیب و نقص به کار خود ادامه دهد.

نمایشگر Super AMOLED گوشی، برخلاف نمایشگرهای LCD، پس از گرما دیدن به حالت اولیه برنمی‌گردد و اثر سوختی روی صفحه باقی می‌ماند. اما کار شگفت انگیز سامسونگ در تست خمش نمایان می‏شود که هیچ یک از اجزای گوشی تحت فشار ذره‌ای از جای خود تکان نمی‌خورند.

این ویدئو را تماشا کنید و به ما بگویید به نظر شما کدام یک از پرچمداران 2017 کیفیتی مشابه گلکسی نوت 8 دارند.  19 شهریور 1396
25 نظر
4.82
  61 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری