جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
15 شهریور 1396 ساعت 14:00
4 نظر

 

ویدیوی واقعی از آیفون 8 اپل؛ خبری از حاشیه اضافی و دکمه Home نیست!

ویدیوی جدیدی از آیفون پرچمدار جدید اپل به‌دست آمده است که مدل واقعی آیفون 8 را نشان می‌دهد. مدل فاش شده، روشن است و البته در این ویدیو خبری از دکمه‌های نرم‎افزاری مانند دکمه Home نیست!

کم‌تر از یک هفته به معرفی آیفون‌های 2017 اپل باقی مانده است و شایعات زیادی در طی چند هفته اخیر، از آیفون پرچم‌دار جدید کوپرتینویی‎ها به‌دست آمده که مشخصات آن‎را فاش می‎کند. به‌تازگی، ویدیویی منتشر شده است که ادعا می‌شود نمونه واقعی آیفون 8 را به نمایش می‌گذارد.

آنچه که در این ویدیو دیده می‌شود، شاید آیفون پرچم‌دار جدید اپل باشد  با طرح‌های ساختگی که از آیفون 8 در طی چند ماه اخیر دیده‌ایم، مطابقت دارد. همان‌طور که مشاهده می‎شود آیفون جدید اپل به نمایشگر تمام‌صفحه مجهز شده است و هیچ دکمه Touch ID در زیر صفحه‌نمایش وجود ندارد. همچنین در بالای صفحه‌نمایش بریدگی دیده می‌شود که برای جای‌گیری دوربین سلفی و سیستم تشخیص چهره سه‌بعدی درنظر گرفته شده است.

همچنین، برنامه‌های سیستم‌عامل iOS مانند Safari و Messages روی این گوشی نصب شده و زبان آن چینی است؛ به همین جهت، می‌توان تا حدی به صحت این ویدیو اعتماد کرد. البته، وب‌سایت BGR ادعا می‌کند که در Status Bar وضعیت چینش آیکون‌ها برخلاف چیزی است که در سیستم‌عامل iOS دیده‌ایم. به همین جهت، ممکن است ویدیو فاش شده جعلی باشد و تنها یک گوشی‌ اندرویدی را با لانچر به نمایش بگذارد.

آیفون 8 اولین محصول اپل خواهد بود که از نمایشگر OLED استفاده می‌کند؛ اندازه نمایشگر، 5.8 اینچ است و تنها 5.1 اینچ از صفحه‌نمایش در دسترس کاربر خواهد بود. گفته می‌شود سایر قسمت‌های نمایشگر به دکمه‏های نرم‌افزاری مانند دکمه Home اختصاص خواهد یافت. هرچند در این ویدیو، خبری از دکمه Home یا قسمت Function Area که محل جای‌گیری دکمه‌های نرم‌افزاری در پایین صفحه خواهد بود؛ نیست و تمامی صفحه‌ها قابل استفاده است.

اپل در تاریخ 21 شهریور از آیفون 8، آیفون X یا آیفون ادیشن رونمایی خواهد کرد؛ بسیاری مدعی هستند که پرچم‌دار جدید اپل «آیفون ادیشن» نام خواهد گرفت و اپل از نام آیفون 8 و آیفون 8 پلاس برای دو گوشی دیگر که تغییر چندانی در مقایسه با آیفون 7 و آیفون 7 Plus ندارند، استفاده می‌کند.

آن‌طور که شایعات نشان می‌دهد، ممکن است اپل آیفون 8 را در سه مدل با ظرفیت 64، 256 و 512 گیگابایت عرضه نماید. همچنین، این امکان وجود دارد که پرچم‌دار جدید کوپرتینویی‌ها تنها در دو مدل با 128 و 256 گیگابایت حافظه عرضه شود. برخلاف آیفون 8، دو آیفون دیگر اپل یعنی آیفون 8 و آیفون 8 پلاس (که در شایعات گذشته با نام آیفون 7s و 7s Plus از آن‌ها یاد شده است) مانند نسل قبل در سه مدل با ظرفیت 32، 128 و 256 گیگابایت راهی بازار خواهند شد.
نظرات کاربران

در حال بارگذاری