سرویس خبر
12 شهریور 1396 ساعت 11:50
0 نظر

 

ویژگی‌های جدید آفیس اندروید از ماه سپتامبر در اختیار کاربران قرار می‌گیرد

مایکروسافت ویژگی‌های جدید آفیس اندرویدی را در اختیار اعضای اینسایدر قرار داده است و اعلام کرده است که در ماه سپتامبر این ویژگی‌ها برای تمامی کاربران اندرویدی در درسترس قرار خواهد گرفت.

مایکروسافت اعلام کرده است که هر سه اپلیکیشن اندرویدی ورد، اکسل و پاورپوینت آفیس، به زودی با چند ویژگی‌ عالی و به منظور افزایش امنیت و تجربه کاربری، به روز خواهد شد. این ویژگی‌ها هم اکنون برای تست برای اعضای اینسایدر آفیس در دسترس است.

به عنوان مثال یکی از ویژگی‌های جالب ورد برای کاربران اندروید این خواهد بود که بتوانند در لحظه صفحه ورد همکاران خود را ببیند و از آخرین تغییرات در هنگام تایپ کردن آگاه شوند. این ویژگی به شما امکان این را می‌دهد تا بصورت بلادرنگ (real time) با همکاران‌تان در ارتباط باشید.

در آخرین نسخه این سه اپلیکیشن، لینک‌های مخرب در اسناد، برگه‌های کاری و ارائه‌ها (presentation) مسدود می‌شوند تا برنامه‌ها در برابر بدافزارها ایمن شوند.
اگر شما از برنامه ورد در دستگاه اندرویدی خود زیاد استفاده می‌کنید باید بدانید که در به روز رسانی جدید، امکان اضافه کردن صفحه جدید، راحت‌تر از قبل شده است. اکنون می‌توانید فقط با یک کلیک، صفحه سفیدی را به فایل ورد خود اضافه کنید.
و خبر خوب برای کاربران پاورپوینت که هم اکنون می‌توانند به اسلایدهای خود در تلفن همراه‌شان، انیمیشن اضافه کنند.

این ویژگی‌های جدید در حال حاضر در اختیار کاربران اینسایدر آفیس قرار گرفته است که با به روزرسانی برنامه‌های خود می‌توانند از آن استفاده کنند. اما دیگر کاربران آفیس باید تا ماه سپتامبر صبر کنند.  12 شهریور 1396
879 بازدید
0 نظر
5.00
  1 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری