تست همراه اول

سرویس خبر
4 شهریور 1396 ساعت 09:00
0 نظر

 

مهم‌ترین اعداد خودرویی در هفته‌ای که گذشت

از ب ام و Z4 تا تویوتا سوپرا؛ قصد داریم نگاهی به مهم‌ترین اعداد دنیای خودرو در هفته‌ای که گذشت بیندازیم.

در دنیای خودرو اعداد نقش بسیار مهمی دارند و یکی از روش‌های سنجش هستند. امروز قصد داریم اعداد خودرویی مهم هفته را مرور کنیم، جایی که نام کمپانی‌هایی چون ب ام و و فورد هم به چشم می‌خورد.

4

4 را می‌توان عدد مهمی برای کمپانی ب ام و قلمداد کرد که در این هفته، اتفاقات مهمی را پیرامون آن به وجود آورد. این کمپانی در پبل بیچ از کانسپت Z4 رونمایی کرد که با زیبایی‌اش، چشم‌های زیادی را به خود خیره کرد. کانسپت ب ام و Z4 زبان طراحی جدید ب ام و را در همه جهات و با همه جزئیات نمایش می‌دهد. از نمای پویای جلو تا استایل جذاب جانبی و ظاهر زیبا در عقب. خطوط و حجم پردازی‌های بدنه، به خوبی می‌توانند حس قدرت و هیجان را به وجود بیاورند. اما آلمانی‌ها از اعلام یک عدد مهم پیرامون این خودرو اجتناب کرده است: اسب بخار.

3

این تعداد خودروهای اسپرت ژاپنی است که گفته می‌شود قرار است در نمایشگاه خودروی توکیو معرفی شوند. این خودروها شامل تویوتا سوپرا، مزدا RX-9 و کانسپت نیسان Z390 می‌شوند که نسل‌های قبلی همگی آنها، خودروهایی افسانه‌ای بودند. حال باید ببینیم که نسل‌های جدید می‌توانند موفقیت‌های قبلی را برای ژاپنی‌ها تکرار کنند یا خیر.

127

این تعدادی است که قرار است آستون مارتین از نسخه‌های اسپیدستر و شوتینگ بریک ونکوئیش زاگاتو بسازد و تحویل خریداران دهد. به شکل دقیق‌تر، تعداد نسخه‌های تولیدی اسپیدستر 28 و تعداد نسخه‌های تولیدی شوتینگ بریک 99 است. البته آستون مارتین هنوز قیمت این مدل‌ها از خانواده زاگاتو را اعلام نکرده است.

3

این بار هم عدد 3! اگر مشتاق دیدن فورد رنجر رپتور هستید، باید تا 3 سال دیگر منتظر بمانید. بر اساس گزارش‌ها، این خودرو قرار است سال 2020 راهی بازار شود اما به لطف خلاقیت برخی از گرافیست‌ها و اطلاعاتی که از فورد F-150 رپتور داشته‌اند، رندرهایی را از ظاهر احتمالی این خودرو در دسترس داریم.

50

فورد GT40 افسانه‌ای در سال 1967 قهرمانی مسابقات لمانز را کسب کرد که اکنون 50 سال از این اتفاق می‌گذرد. برای بزرگداشت این اتفاق میمون، فورد گزینه‌های جدیدی را برای خریداران نسل جدید GT ارائه می‌کند. از جمله رنگ بدنه مخصوص قرمز و سفید رنگ به افتخار GT40 که با پرداخت هزینه جداگانه قابل انتخاب است.

   4 شهریور 1396
1905 بازدید
0 نظر
5.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری