جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
26 مرداد 1396 ساعت 19:00
13 نظر

 

طراحی زیبای LG V30 در رندر جدید

V30 موبایل بعدی ال‌جی در کلاس پرچمدار‌ها است و تا دو هفته دیگر به‌طور رسمی معرفی می‌شود. اطلاعات و تصاویر منتشر شده تا همین‌جا هم نوید‌بخش محصولی خاص و کاربردی است. امروز هم رندری جدید از سوی ایوان بلس، افشاگر مشهور منتشر شده که عطشمان را بیشتر می‌کند.

در مقایسه با G6 ال‌جی، پیشرفت‌های ظاهری بسیاری در V30 مشاهده می‌شود، از حاشیه‌های کم‌تر بالا و پایین صفحه‌نمایش تا انحنای ارگونومیک بدنه. امروز ایوان بلس، لیکر مشهور در توییتر خود رندری جدید از V30 را منتشر کرد که توقعاتمان را از قبل هم بالاتر برد.

می‌دانیم که وی30 صفحه نمایش 6 اینچی پلاستیک OLED با نسبت صفحه 2:1 و ابعادی مشابه G6 خواهد داشت. از رندر‌ها و اطلاعات مشخص است حرکت ال‌جی به‌سوی بهترین، کاربردی‌ترین و به جرات زیباترین موبایل سری V و شاید در بین تمام محصولاتش است.

در دو گوشی قبل این سری ال‌جی بیشترین تمرکز خود را بر عملکرد بخش‌های مختلف و مقاومت بدنه گذاشته بود، این بار اما با لبه‌های درخشان و طراحی مینیمال انتظارات از این سری تغییر کرده و امیدواریم ال‌جی در کنار حفظ ویژگی‌های محبوب این سری، ظاهر آن‌را هم بهبود داده و هوادارانش را راضی کند.  26 مرداد 1396
13 نظر
4.75
  16 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری