تست همراه اول

سرویس خبر
17 مرداد 1396 ساعت 16:10
4 نظر

 

رندر جدید آیفون 8 و اطلاعات جدیدی از طراحی پنل جلویی

قطعا جذاب‌ترین و هیجان انگیزترین پرچم‌دار امسال، iPhone 8 خواهد بود. این گوشی به مناسبت ۱۰ سالگی برند آیفون تولید می‌شود و قرار است طراحی تکراری و چند ساله نسل‌های قبل را متحول کند.

با وجود این که هنوز با معرفی آیفون ۸ بیش از یک ماه فاصله داریم و حتی ممکن است تا اواخر اکتبر وارد بازار نشود، اما به لطف شایعات و اخبار، هر روز بیشتر و بیشتر با این دستگاه آشنا می‌شویم. همان‌طور که می‌دانیم، کوپرتینویی‌ها قصد دارند تا پایان امسال سه مدل آیفون جدید معرفی کنند که به احتمال زیاد دو مدل آن (آیفون ۷ اس و ۷ اس پلاس) در اواسط ماه سپتامبر از راه می‌رسند.

اما مدل سوم که پس از چند سال قرار است ظاهر تکراری خانواده آیفون را متحول کند، با نام احتمالی آیفون ۸ و احتمالا یک ماه پس از دو مدل دیگر راهی بازار می‌شود. از مشخصات بارز این گوشی استفاده از پنل OLED است که برای اولین بار در خانواده آیفون شاهد آن خواهیم بود. تا به حال رندرها و اطلاعات بسیاری از ظاهر و طراحی آیفون ۸ منتشر شده است، اما به تازگی افشاگر معروف دنیای گوشی‌های هوشمند، ایوان بلس، تصویر دیگری را منتشر کرد که اطلاعات قبلی درباره طراحی آیفون ویژه امسال را تصویق می‌کند.

این رندر تایید می‌کند که در قسمت بالای نمایش‌گر آیفون ۸ یک بریدگی نه چندان زیبا وجود دارد، در این قسمت دو سنسور، یک بلندگو برای تماس صوتی و دوربین دوم گوشی قرار دارد؛ همچنین در این عکس اثری از کلید هوم دیده نمی‌شود. گرچه کاهش حاشیه بسیار زیاد گوشی که در نسل‌های قبل به آن انتقاد می‌شد یک اقدام قابل تحسین است، اما محل قرارگیری سنسورها و دوربین که از از صفحه نمایش جدا شده، باعث کاهش زیبایی زبان طراحی جدید اپل شده است. متاسفانه به دلیل این که در این عکس گوشی درون یک قاب قرار گرفته نمی‌توانیم بدنه و کناره‌های گوشی را دقیق ببینیم.  17 مرداد 1396
4 نظر
3.91
  11 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری