تست همراه اول

سرویس خبر
14 مرداد 1396 ساعت 17:00
3 نظر

 

شماره‌گذاری خودروی دانشگاه آزاد به زودی آغاز خواهد شد

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد خبر داد: شماره‌گذاری خودروی تمام برقی این دانشگاه به زودی آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد، دکتر مرتضی موسی خانی معاون پژوهشی دانشگاه آزاد در مراسم استقبال از دانشجویان افتخارآفرین دانشگاه آزاد اسلامی در مسابقات جهانی ربوکاپ ۲۰۱۷ ژاپن در فرودگاه امام خمینی(ره) گفت: طی ۲۵ سال تجربه فعالیت در دانشگاه، این اولین بار است که مقامات بلندپایه کشور در این سطح به این موضوع توجه کرده‌اند.

وی افزود حضور دکتر ولایتی در مراسم استقبال از افتخارآفرینان جوان کشورمان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی و برگزاری چنین برنامه‌ای در فرودگاه امام خمینی (ره) نشانه ای از اهتمام رئیس هیات موسس و امنا و مسئولان عالی دانشگاه آزاد اسلامی به رشد و ارتقاء روز افزون این دانشگاه است.

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد تاکید کرد: انشاءالله شماره‌گذاری خودروی این دانشگاه نیز به زودی آغاز خواهد شد.

موسی ‌خانی با اشاره به افتخارآفرینی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در مسابقات ربوکاپ ۲۰۱۷ ژاپن گفت: در این دوره از مسابقات دانشجویان این دانشگاه توانستند ۵ مقام را کسب کنند که سه مقام توسط تیم‌های واحد قزوین (شامل دو مقام قهرمانی و یک مقام سومی)، یک مقام اول توسط تیم واحد ایلخچی و مقام اول دیگری نیز توسط تیم واحد یزد به دست آمد.

وی افزود: در مجموع ۱۰ مقام توسط تیم‌های بزرگسالان و ۹ مقام هم از سوی تیم‌های دانش‌آموزی به دست آمد و تیم ایران توانست از حیث مقام‌های کسب شده در جایگاه دوم در بین بیش از ۵۰ کشور دنیا در این مسابقات قرار گیرد.

به گفته رئیس کمیته ملی ربوکاپ ایران در این سفر تیم‌های ایرانی از شرکت خودروسازی ژاپنی و مرکز تحقیقات ربات‌های زیرآب بازدید کردند، افزود: براین اساس و در جریان این بازدیدها و نشست‌ها مقرر شد با همکاری ۲ دانشمند ایرانی مراحل ساخت خودروی خودکار ایران و سپس خودروی خودکار در دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شود.  14 مرداد 1396
3458 بازدید
3 نظر
5.00
  10 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری