تست همراه اول

سرویس خبر
3 مرداد 1396 ساعت 18:00
4 نظر

 

آیا مشکل عدم نمایش اموجی‌ها در گوشی‌های اندرویدی حل می‏‌شود؟

گوگل در تلاش است که در اندروید 8 به بعد مشکل عدم نمایش اموجی‌های جدید را در گوشی‌هایی که سیستم عامل به‌روزی ندارند حل کند.

اکثر گوشی‌های اندرویدی در نمایش اموجی‌های جدید با مشکل مواجه‌اند. هرگاه تعدادی اموجی جدید به مجموعه اموجی‌های فعلی اضافه میشود کاربران اندروید باید منتظر انتشار به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای گوشی هوشمندشان باشند؛ اما از انجا که اکوسیستم اندروید با مشکل از هم گسیختگی نسخه‌های مختلف مواجه است اکثر گوشی‌های اندرویدی از آخرین نسخه سیستم عامل اندروید استفاده نمی‌کنند به همین خاطر اگر مخاطب شما در چت از اموجی‌های جدید استفاده کند شما قادر به دیدن آن نخواهید بود.

گوگل در تلاش است این مشکل را در Android O برطرف کند. در نسخه 8 سیستم عامل اندروید امکانی گنجانده شده است تا هر توسعه دهنده‌ای بتواند، بدون توجه به قدیمی بودن نسخه سیستم عامل، از جدیدترین اموجی‌های منتشر شده در اپلیکیشن خود استفاده کنید. به این ترتیب حتی اگر گوشی شما اندروید 4.4 داشته باشد مشکلی در دیدن و فرستادم جدیدترین اموجی‌های اندروید نخواهد داشت.

اگرچه این راه حل به صورت اساسی مشکل را حل نمی‌کند ولی تا حد زیادی می‌تواند مشکل دیده نشدن اموجی‌ها در گوشی‌های قدیمی اندرویدی را حل کند؛ البته در سال‌های آینده.

   3 مرداد 1396
4 نظر
3.56
  9 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری