تست همراه اول

سرویس خبر
29 تیر 1396 ساعت 20:00
5 نظر

 

آیا فیجت اسپینرها نسل جوان را به زامبی تبدیل می‌کند؟!

روسیه همیشه یکی از عجیب‌ترین کشورهای دنیا بوده و هر از گاهی خبرهای جالبی از این کشور به گوشی می‌رسد. در خبری که امروز منتشر شده، اعلام شد این کشور تحقیقات خود را بر روی فیجت اسپینرها آغاز کرده زیرا معتقد است این ابزار جوانان را تبدیل به زامبی می‌کنند.

فیجت اسپینرها به تازگی طوفانی به پا کرده‌اند. اسباب‌ بازی‌های بی‌خاصیتی که ادعا می‌شود برای کاهش نگرانی و استرس کاربرد دارند ولی ظاهرا تنها برای بی‌کار نماندن انگشتان به کار می‌روند. اما اگر این ابزار نفعی برای ما نداشته باشد، ضرری هم نمی‌توان در آن پیدا کرد. با این حال، روس‌ها اینطور فکر نمی‌کنند. به عقیده آن‌ها اسپینرها جوانان را زامبی خواهد کرد! عجیب‌تر آن است که حتی درباره این موضوع شروع به انجام تحقیقات نموده‌اند.

شبکه خبری دولتی راشا ۲۴ مدعی است که فیجت اسپینرها در واقع از سوی احزاب مخالف درون کشور به کار گرفته شده‌اند تا نسل جوان را جذب خود کنند و از این طریق سرمایه لازم برای فعالیت‌های خود را به دست آورند. این شبکه ویدئویی پخش کرده است که در گردهمایی به نفع رهبر اپوزوسیون، الکسی ناوالنی، اسپینر در جمعیت توزیع می‌شود.

گزارش دیگری در همین شبکه ادعا می‌کند که فیجت اسپینرها ابزاری برای به «تبدیل کردن به زامبی» به شمار می‌روند و نوعی هیپنوتیزم را شکل می‌دهند. Rospotrebnadzor، آژانس حفاظت از مصرف کنددگان این کشور، سریعا پس از انتشار این اخبار دست به کار شد. این سازمان در حال انجام تحقیقاتی بر روی اسپینرهاست تا تاثیری که اسپینرها بر روی کودکان می‌گذارند، شامل آثار منفی را بررسی نماید. بنابراین، بسته به نتیجه‌ این تحقیقات، ممکن است به زودی فیجت اسپینرها در روسیه تحریم شوند!

   29 تیر 1396
5 نظر
4.50
  10 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری