تست همراه اول

سرویس خبر
28 تیر 1396 ساعت 10:39
8 نظر

 

نمایشگر گلکسی اس 9 و گلکسی نوت 9 تفاوت چندانی با نسل قبل ندارد!

اطلاعات جدیدی از نمایشگر گلکسی اس 9 و گلکسی نوت 9 منتشر شده است. بر همین اساس، نباید به دنبال تغییرات جدیدی در اندازه صفحه‌نمایش این دو مدل باشید؛ سامسونگ برای نسل بعدی گوشی‌های پرچم‎دار خود، به دنبال اعمال تغییرات سخت‌افزاری و توجه بیشتر روی نرم‎افزار است.

با اینکه سامسونگ، هنوز از آخرین پرچم‌دار خود در سال 2017 رونمایی نکرده؛ شایعات جدیدی از نسل بعدی گوشی‌های پرچم‎دار سامسونگ با نام گلکسی اس 9 و گلکسی نوت 9 منتشر شده است. گمانه‌زنی‌های ارائه شده توسط منابع مطلع در کره‌ جنوبی، نشان می‎دهد که گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس به عنوان گوشی‌های پرچم‎دار سامسونگ در سال 2018، از یک نمایشگر 5.77 اینچی و 6.22 اینچی برخوردار است.

اطلاعات فاش شده به نقل از سفارشی است که به سامسونگ دیسپلی برای محصولات جدید اعلام شده و مشخص می‌کند که نمایشگر گلکسی اس 9 و گلکسی 9 پلاس چه قابلیت‌هایی خواهد داشت. انتظار می‌رود که مانند محصولات اخیر سامسونگ، لبه‌های نمایشگر مورد استفاده در گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس دارای انحنا باشد و حاشیه‎های کم در بالا و پایین صفحه‎نمایش، طراحی Infinity را که سامسونگ با گلکسی اس 8 به نمایش گذاشت؛ تداعی خواهد کرد.

با اینکه شرکت سامسونگ، موفق نشده بود تا سنسور تشخیص اثرانگشت گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس را با نمایشگر ادغام کند؛ این سازنده کره‌ای مصمم است تا در نسل جدید گوشی‌های پرچم‎دار خود که در سال 2018 وارد بازار می‌شود، سنسور تشخیص اثرانگشت را در زیر پنل نمایشگر جای دهد. پس از اینکه گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس با سنسور اثرانگشت مجزا عرضه شد، انتظار می‌رفت که گلکسی نوت 8 از یک سنسور یکپارچه برخوردار شود؛ اما چنین نشد. سامسونگ در گلکسی نوت 8، سنسور تشخیص اثرانگشت را هم‌چنان در بدنه پشتی جای خواهد داد.

با توجه به اینکه تغییرات گسترده‌ای در طراحی گوشی‌های پرچم‎دار گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس اعمال شده است، انتظار برای تغییرات مجدد در گوشی گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس بیهوده به‌نظر می‎رسد؛ بخش نرم‌افزاری، از جمله مواردی است که در گوشی‎های پرچم‎دار بعدی سامسونگ ارتقا می‌یابد و البته، بهبود مشخصات سخت‌افزاری گوشی‌های گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس چندان دور از انتظار نیست.

در شایعه تازه منتشر شده، هم‎چنین آمده است که گلکسی نوت 9 به عنوان فبلت پرچم‌دار 2018 سامسونگ از یک نمایشگر 6.33 اینچی استفاده می‌کند؛ صفحه‌نمایش مذکور، مانند نمایشگر به کار گرفته شده در گلکسی نوت 8 خواهد بود که این فبلت در دهه اول شهریور ماه معرفی می‌شود.

آن‎طور که شایعات نشان می‌دهد، نمایشگر گلکسی نوت 8 در مقایسه با گلکسی اس 8 پلاس، تنها اندکی بزرگ‌تر است و البته، گلکسی نوت 8 بیشتر حالت مستطیلی‌شکل دارد. آنچه که در رابطه با گلکسی نوت 9 و گلکسی اس 9 پلاس منتشر شده است، در حد گمانه‌زنی بوده و باید برای انتشار جزئیات بیشتر پیرامون صحت این گمانه‎زنی‌ها، منتظر بمانید.   28 تیر 1396
8 نظر
4.61
  31 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری