تست همراه اول

سرویس خبر
24 تیر 1396 ساعت 18:00
10 نظر

 

دستیار صوتی الکسا برای HTC U11، دوشنبه عرضه خواهد شد

در جدیدترین به‌روزرسانی برنامه Edge Sense در فروشگاه پلی استور، پشتیبانی از دستیار صوتی الکسا به گوشی HTC U11 اضافه می‌شود. با اینکه این قابلیت ممکن است در گوشی شما فعال شده باشد، استفاده از آن تا روز دوشنبه امکان‎پذیر نیست.

شرکت تایوانی اچ‌تی‌سی، چندین ماه پیش از گوشی پرچم‎دار HTC U11 به صورت رسمی رونمایی کرد و این گوشی، با قابلیت‎های زیادی همراه شده است که از جمله آن‌ها می‌توان به طراحی براق، فریم حساس به فشار و چندین دستیار صوتی مختلف اشاره کرد. یکی از این دستیارهای صوتی که برای گوشی HTC U11 درنظر گرفته شده، دستیار صوتی الکسا آمازون است که به عنوان یکی از سه دستیار صوتی قابل استفاده در این گوشی، به‎زودی ارائه خواهد شد.

گوشی پرچم‎دار HTC U11 در واقع از سه دستیار صوتی HTC Companion، Google Assistant و الکسا آمازون پشتیبانی می‎کند. با این وجود، استفاده از الکسا آمازون در ابتدا در این گوشی امکان‌پذیر نبوده است اما خوش‌بختانه، در نهایت شرکت اچ‎تی‎سی تصمیم گرفت تا این دستیار صوتی دیجیتالی را برای گوشی پرچم‎دار جدید خود منتشر نماید.

با فرا رسیدن دوشنبه، 17 جولای (26 تیر) شما می‌توانید علاوه‎بر HTC Companion و گوگل اسیستنت، دستیار «الکسا» را روی گوشی HTC U11 خود فرا بخوانید.

در آخرین به‎روزرسانی منتشر شده برای برنامه Edge Sense، قابلیتی برای فعال‌سازی دستیار صوتی الکسا وجود دارد که آن‎را تحت عنوان گزینه‎ای با نام Launch HTC Alexa در تنظیمات «اج سنس» خواهید یافت. با این وجود، این گزینه تا روز دوشنبه، فعال نخواهد شد.

به‌روزرسانی جدید Edge Sense، هم‎چنین انیمیشن بازخورد را در هنگام فشردن لبه‌های حساس به فشار HTC U11 بهبود می‌دهد. در صورتی‌که مایل هستید تا دستیار صوتی الکسا را به همراه به‎روزرسانی جدید Edge Sense دریافت کنید، این لینک را باز نمایید.

لازم به‏‌ذکر است که دستیار صوتی الکسا در حال‌حاضر تنها روی بلندگوهای هوشمند اکو آمازون و تعدادی ستاپ باکس عرضه شده توسط این شرکت، قابل استفاده است. با این‎حال، فبلت میت 9 نیز در اواخر سال گذشته، دستیار صوتی الکسای آمازون را تحت به‎روزرسانی، به صورت جداگانه دریافت کرد و این برنامه با نام Huawei Alexa برای میت 9 هوآوی منتشر شده است. البته، این برنامه به اندازه دستیار صوتی گوگل کاربردی نیست و محدودیت‎های مختلفی برای استفاده از آن وجود دارد. هم‏چنین برای استفاده از آن، حتماً باید یک حساب کاربری در آمازون ایجاد کنید. به همین جهت، شاید استفاده از دستیار صوتی Google Assistant، بهتر از دو دستیار صوتی دیگری باشد که برای HTC U11 درنظر گرفته شده است.

   24 تیر 1396
4768 بازدید
10 نظر
1.14
  500 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری