تست همراه اول

سرویس خبر
20 تیر 1396 ساعت 18:30
16 نظر

 

تصویر پنل پشت آیفون 8 لو رفت

اپل قرار است امسال گوشی iPhone 8 را معرفی کند به همین خاطر شایعه‌ها و تصاویر زیادی تا به‌ حال درباره این گوشی منتشر شده است. در جدیدترین خبر تصویر پنل پشت آیفون 8 به بیرون درز کرده است.

انتظار می‌رود کمپانی اپل گوشی iPhone 8 یا همان نسخه تولد ده‌سالگی‌اش را در ماه سپتامبر رسما رونمایی کند. حدودا دو ماه دیگر تا زمان مورد نظر باقی‌مانده اما بارها مشخصات ظاهری و قاب این گوشی توسط فاش کنندگان دنیای مجازی لو رفته است. در آخرین تصویر لو رفته شاهد پنل پشت این گوشی هستیم که ظاهرا دوربین اصلی آن به‌ صورت عمودی چینش می‌شود.

این آیفون تازه قرار است پنل پشتی از جنس شیشه داشته باشد و لوگوی اپل هم در همان مکان همیشگی قرار می‌گیرد. همان‌طور که در این تصویر تازه هم مشاهده می‌کنید، حسگر اثرانگشت دیگر در پنل پشت وجود ندارد. پیش‌ از این شایعه‌های متعددی درباره این موضوع وجود داشت و بسیاری از کارشناسان و کاربران ادعا کردند که اپل نتوانسته تکنولوژی حسگر اثرانگشت را زیر صفحه‌نمایش قرار دهد، اما این تصویر تازه حالا معادلات را به هم می‌ریزد.

پنل شیشه‎‌ای تا حدودی به آیفون‌های قبلی شبیه است. آخرین باری که اپل از این طراحی در گوشی iPhone 4S استفاده کرد، سال 2011 بود. فریم گوشی مذکور از جنس فلز طراحی‌شده بود و حالا که قرار است iPhone 8 هم به پنل شیشه‌ای مجهز شود، احتمالا باید منتظر طراحی مشابهی باشیم.

   20 تیر 1396
16 نظر
2.20
  44 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری