تست همراه اول

سرویس خبر
18 تیر 1396 ساعت 17:00
0 نظر

 

تا چند هفته دیگر نسخه دسکتاپ Google Allo منتشر می‌شود

مدیر دو محصول پیام‌رسان گوگل، Duo و Allo، خبر داده که نسخه دسکتاپ اپلیکیشن الو تا چند هفته دیگر منتشر می‌شود.

حدود یک سال می‌شود که گوگل اپلیکیشن پیام‌رسان خود را به نام Allo منتشر کرده و تا به امروز با اینکه زمان زیادی از عمر آن نمی‌گذرد، توانسته طرفداران خاص خود را پیدا کند. البته این اپلیکیشن هنوز در ابتدای راه است و ممکن است فاقد بسیاری از ویژگی‌های سایر اپلیکیشن‌های معروف مانند واتس‌اپ و تلگرام باشد. یکی از این ویژگی‌ها که بسیاری از کاربران درخواست اضافه شدن آن را داشته‌اند، اضافه شدن نسخه دسکتاپ و تحت وب این پیام‌رسان بوده است. البته اسفند سال گذشته نیک فاکس، معاون بخش ارتباطات گوگل،  اعلام کرد که این قابلیت به زودی فعال می‌شود. اردیبهشت ماه بود که او در توییتی اعلام کرد نسخه دسکتاپ Allo حدود یک تا دو ماه با انتشار رسمی فاصله دارد. اکنون حدود دو ماه از آن توییت گذشته و هنوز خبری از نسخه دسکتاپ پیام‌رسان گوگل نشده است.

هواداران این بار خود دست به کار شده و از آمیت فولای، مدیر دو اپلیکیشن Allo و Duo، پرسیده‌اند نسخه دسکتاپ الو کی فعال می‌شود. اون نیز در پاسخ گفته در حال کار بر روی آن هستیم و چند هفته دیگر منتشرش می‌کنیم.

در مورد اینکه چرا انتشار نسخه دسکتاپ اینقدر زمان برده گمانه‌زنی‌های فراوانی وجود دارد، اما فارغ از آن‌ها امیدواریم پس از این همه وقت به جای عرضه نسخه تحت وب با یک اپلیکیشن مستقل دسکتاپ رو به رو باشیم. ایده جالبی به نظر نمی‌رسد که تنها برای برای دریافت پیام‌ها، همواره گوگل کروم را فعال نگه داریم تا حافظه موقت دستگاه را اشغال کند.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا شما از Allo استفاده می‌کنید؟

   18 تیر 1396
1123 بازدید
0 نظر
5.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری