تست همراه اول

سرویس خبر
14 تیر 1396 ساعت 14:00
3 نظر

 

آیا آیفون‌های 2017 با شارژرهای 5 واتی به بازار می‌آید؟

با نزدیک شدن به زمان عرضه آیفون 8، گمانه‎زنی‌ها روز به روز افزایش می‌یابد. در ادامه جی اس ام از خبرهای مربوط به شارژر این گوشی صحبت می‌کند.

طی چند روز گذشته شنیده شده که توان شارژر آیفون 8، 10 وات بوده و از پورت USB-C بهره می‌جوید. این شایعه کم کم در حال تبدیل به باوری عمومی بود که تحلیل‌گری به نام مینگ چینگ کو از KGI، این موضوع را رد کرد. بر اساس گزارش چینگ کو و درست شبیه آنچه اپل پیشتر اعلام کرده بود، توان شارژر آیفون در سال 2017، 5 وات خواهد بود. اما به عقیده چینگ کو، در این آداپتور، از تراشه‌های مربوط به USB-C برای کارایی بهتر استفاده شده است. با این همه، آیفون 8 با شارژر 5 واتی و خروجی USB-A به لایتنینگ به بازار عرضه می‌شود. اما به نظر می‎رسد کاربران مک‎بوک پرو به راحتی می‌توانند خروجی USB-C به لایتنینگ را تهیه کنند.

وی همچنین افزود که شارژر وایرلس در جعبه گوشی وجود نخواهد داشت و این شارژر باید به صورت جداگانه تهیه شود. با این وجود همه نسخه‎های آیفون برای استفاده از تکنولوژی شارژ وایرلس، به بدنه شیشه‌ای و قاب فلزی تجهیز می‌شوند و از یکی از انواع پایه شارژرهای وایرلس Qi بهره می‌برند.

بنابراین احتمالا برخلاف شارژ وایرلس معمولی، این گوشی با حفظ یک فاصله استاندارد از شارژر، می‌تواند به صورت القایی شارژ شود.

   14 تیر 1396
3 نظر
2.00
  6 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری