تست همراه اول

سرویس خبر
4 تیر 1396 ساعت 10:42
11 نظر

 

نتیجه نظرسنجی: نوکیا هنوز هم بین ایرانی‌ها محبوب است

نتیجه نظرسنجی از کاربران جی اس ام از خبرهای خوبی برای برند محبوب نوکیا در بازار کشورمان حکایت دارد.

کم کم سروکله گوشی‌های جدید نوکیا در بازار پیدا می‌شود. هنوز افراد زیادی هستند که همچون قبلا طرفدار پروپاقرص این برند محبوب هستند و منتظرند تا گوشی‌های جدید این تولیدکننده راهی بازار شود. اما برخی از طرفداران هم پس از این مدت دیگر اعتماد خود را به برند محبوب روزهای نه چندان دور بازار گوشی‌های هوشمند از دست داده‌اند و ترجیح می‌دهند به سراغ گوشی‌های سایر تولیدکننده‌ها بروند تا نوکیایی که به نوعی می‌توان آن را تازه‌کار دانست.

برای به دست آوردن آماری دقیق‌تر، نظرسنجی هفته گذشته جی اس ام را به موضوع نوکیا و ورود گوشی‌های جدید این شرکت به بازار اختصاص دادیم. هرچند در این نظرسنجی تعداد کاربرانی که رای به خرید نوکیا داده اند از گروه دوم یعنی کسانی که تمایلی به خرید گوشی های نوکیا 6، نوکیا 5 و نوکیا 3 ندارند، بیشتر است اما تفاوت آنها اندک است.

در نظرسنجی انجام شده حدود 48 درصد کاربران مخالف خرید گوشی‌های جدید نوکیا و حدود 52 درصد موافق خرید این گوشی‌ها هستند. در میان 52 درصدی که قصد خرید گوشی‌های این شرکت را دارند 43 درصد تمایل به خرید نوکیا 6، 5.5 درصد تمایل به خرید نوکیا 5 و 3.5 درصد طرفدار نوکیا 3 هستند. به نظر می‌رسد تمایل به گوشی‌های قدرتمندتر این برند بیشتر است و می‌توان انتظار داشت پرچمدار اندرویدی این شرکت با استقبال خوبی در بازار کشورمان مواجه شود.

   4 تیر 1396
11 نظر
3.83
  12 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری