تست همراه اول

سرویس خبر
29 خرداد 1396 ساعت 17:05
47 نظر

 

مقایسه سرعت اینترنت اپراتورهای موبایل و شرکت‌های ارائه‌دهنده وای فای

در جدیدترین آمار کافه بازار سرعت اینترنت اپراتورهای موبایل و شرکت‌های ارائه دهنده اینترنت وای فای با توجه به دانلود از کافه بازار ارائه شده است.

استفاده کاربران کشورمان از اینترنت به طور روز افزون بیشتر می‌شود و هر روز کاربران بیشتری به سراغ اینترنت گوشی‌های هوشمند و استفاده از اینترنت پر سرعت روی می‌آورند. تقریبا بین کاربران گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی یک چیز گریزناپذیر است و آن نیاز به نصب اپلیکیشن کافه بازار روی این دستگاه‌هاست؛ فروشگاهی که برای نصب اپلیکیشن‌ها ایرانی و خارجی بسیار به کار می‌آید.

اکنون کافه بازار به لطف جامعه وسیع کاربران آمار و ارقام یک ماهه (نیمه اسفند 95 تا نیمه فروردین 96) خود را منتشر کرده است؛ آمار و ارقامی که به خوبی از سرعت اینترنت کاربران خبر می‌دهد.

در آمار ارائه شده سرعت اینترنت ارائه دهنگان اینترنت وای فای و پراکندگی آن، سرعت اینترنت اپراتورهای موبایل و همچنین درصد موفقیت دانلود اپراتورها و ارائه دهندگان اینترنت وای فای نشان داده شده است.

مقایسه سرعت و پراکندگی سرعت اینترنت ارائه‌دهنده‌های اینترنت وای فای

همانطور که می بینیم بیشترین پراکندگی سرعت اینترنت وای فای مربوط به مخابرات است و نشان می دهد در برخی مناطق سرعت بالا و در دیگر مناطق سرعت پایین است. به طور متوسط شاتل، های وب، پارس آنلاین و رایتل  بیشترین سرعت دانلود و مخابرات، مبنا و افرانت کمترین سرعت دانلود را ارائه می دهند.

درصد موفقیت دانلود ارائه‌دهنده‌های اینترنت وای فای

بیشترین موفقیت دانلود نیز مربوط به پارس انلاین و کمترین مربوط به مخابرات است.

درصد موفقیت دانلود از هر اپراتور موبایل

در میان اپراتورهای اینترنت موبایل درصد موفقیت دانلود در شبکه 4G تقریبا در هر سه اپراتور مشابه است اما در شبکه 3G رایتل و در شبکه 2G ایرانسل بیشترین درصد موفقیت دانلود را دارند.

در مقایسه سرعت اینترنت موبایل در شبکه 4G رایتل از دیگر اپراتورهای همراه اول و ایرانسل سرعت بهتری دارد اما در شبکه 3G و 2G اختلاف سرعت تفاوت چندانی ندارد.

سرعت اینترنت موبایل

   29 خرداد 1396
47 نظر
4.61
  18 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری