تست همراه اول

سرویس خبر
20 خرداد 1396 ساعت 14:11
5 نظر

 

تاریخ احتمالی عرضه جی 6 پرو و جی 6 پلاس 6 ال جی

ال جی قصد دارد با عرضه دو نسخه تازه از جی 6 خدمات پرداخت موبایلی‌اش را گسترش دهد. تاریخ عرضه این دو گوشی 27 ژوئن اعلام شده.

گوشی جی 6 آخرین و تازه‌ترین پرچم‌دار ال‌جی به شمار می‌آید که در سال جاری میلادی عرضه شد. این کمپانی ماه گذشته در کره جنوبی سرویس جدیدی عرضه کرد که خدمات پرداخت موبایلی را میسر می‌کند. این سرویس در حال حاضر فقط روی گوشی جی 6 فعال است. ال‌جی قصد دارد برای گسترش استفاده از سرویس پرداخت موبایلی، دو نسخه تازه از گوشی جی 6 به نام‌های جی 6 پلاس و جی 6 پرو عرضه کند.

طبق گزارش خبرگزاری‌های کره‌ای این دو نسخه تازه در تاریخ 27 ژوئن (6 تیر) در کره جنوبی عرضه می‌شوند. قیمت گوشی جی 6 پرو 715 دلار اعلام‌شده و جی 6 پلاس هم به قیمت 890 دلار به فروش خواهد رسید.

مشخصات کمی از این دو نسخه تازه در دسترس است و به نظر می‌رسد تفاوت چشمگیری با جی 6 اصلی نخواهند داشت. ظاهرا ال‌جی قصد دارد این گوشی‌ها را در رنگ‌های مختلف تولید کند و یکی از این رنگ‌ها Astro Black نام دارد. همان‌طور که می‌دانید ال‌جی شیوه خاص خودش را در استفاده از رنگ‌ها دارد و گاهی با ارائه دو طیف مختلف از یک رنگ، میان گوشی‌ها تفاوت قایل می‌شود. احتمالا تصمیم این کمپانی برای ساخت و عرضه جی 6 پرو و جی 6 پلاس در رنگ مشکی آسترو، متفاوت نشان دادن آن‌ها با جی 6 اصلی به رنگ مشکی است. گفته می‌شود که این رنگ‌های مشکی در زوایای مختلف، تناژ متفاوتی نشان می‌دهند.

جی 6 پلاس قابلیت شارژ بی‌سیم و 128 گیگابایت حافظه داخلی دارد. از طرف دیگر حافظه داخلی جی 6 پرو نصف حافظه جی 6 اصلی و تنها 32 گیگابایت است.

ال‌جی هنوز تاریخ دقیق عرضه دو نسخه جی 6 پرو و جی 6 پلاس را در کره جنوبی مشخص نکرده و نمی‌دانیم که آیا قصد دارد این دو گوشی را در دیگر کشورها هم عرضه کند یا خیر.

   20 خرداد 1396
3644 بازدید
5 نظر
3.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری