تست همراه اول

سرویس خبر
17 خرداد 1396 ساعت 20:00
14 نظر

 

گلکسی S8 و S8 Plus با رنگ آبی مرجانی در راه‌اند

در حال حاضر گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس در سه یا ۴ رنگ در بازارهای جهانی به فروش می‌رسند. اما به تازگی اعلام شد که علاوه بر ۵ رنگ اصلی که همزمان با معرفی گوشی رونمایی شدند، سه رنگ دیگر هم به این مجموعه اضافه خواهد شد. به زودی اولین سری از رنگ‌های جدید خانواده گلکسی اس ۸ با رنگ آبی مرجانی به بازار عرضه می‌شود.

چند روز قبل اعلام کردیم که سامسونگ قصد دارد چند رنگ جدید از پرچم‌داران امسال خود را معرفی کند. در حال حاضر گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس در سه رنگ مشکی نیمه شب، ارغوانی-خاکستری، نقره‌ای قطبی و طلایی در بازار موجود است و رنگ‌های دیگر هم به زودی راهی بازار می‌شوند.

امروز ایوان بلاس در توییت جدید خود تصویری از دو گوشی اس ۸ و اس ۸ پلاس را در رنگ آبی مرجانی منتشر و اعلام کرد که این نسخه به زودی راهی بازار آمریکا می‌شود. در حال حاضر سه رنگ مشکی، خاکستری-ارغوانی و نقره‌ای قطبی در بازار آمریکا موجودند. در بازار ایران هم سه رنگ مشکی، طلایی و ارغوانی به طور رسمی به فروش می‌رسند. اما به زودی رنگ‌های آبی مرجانی، بنفش-خاکستریِ دودی، طلایی ماسه‌ای و آبی یخی هم راهی بازار می‌شوند.

اما آبی مرجانی که به یکی از رنگ‌های پرطرفدار پرچم‌داران کهکشانی تبدیل شده است، در واقع اولین بار با گلکسی نوت ۷ معرفی شد. پس از فاجعه انفجارهای گلکسی نوت ۷ و جمع آوری ان اط بازارهای بین المللی، سامسونگ نسخه‌ای از گلکسی اس ۷ اج را با این رنگ پرطرفدار تولید کرد. حال و در سال ۲۰۱۷، کمپانی کره‌ای باز هم از این رنگ در پرچم‌داران خود استفاده کرده و به زودی پس از عرضه این رنگ، رنگ‌های جدید ذکر شده را هم وارد بازار خواهد کرد.

   17 خرداد 1396
14 نظر
4.77
  62 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری