تست همراه اول

سرویس خبر
17 خرداد 1396 ساعت 16:06
15 نظر

 

آپدیت امنیتی ماه مه برای گلکسی S7 Edge منتشر شد

شرکت سامسونگ، نزدیک به دو هفته پیش عرضه به‌روزرسانی امنیتی ماه May را برای گلکسی S7 Edge آغاز کرد و همان‌طور که انتظار می‌رفت، این به‌روزرسانی به‌تازگی برای مدل‌های عرضه شده در ایران، منتشر شده است.

این به‎روزرسانی با شماره XXU1DQE8 برای مدل‌های عرضه شده از پرچم‌دار 2016 سامسونگ در کشورمان منتشر شده است و البته از آنجایی‏‌که این آپدیت تنها برای رفع مشکلات امنیتی سیستم‎عامل اندروید منتشر شده، قابلیت‌های جدیدی را به همراه ندارد. علاوه‎براین، سیستم‌عامل هم‌چنان اندروید نوقا 7.0 است.

به‎روزرسانی مذکور، 222.36 مگابایت حجم دارد و به صورت OTA و از طریق گزینه Software Update و انتخاب Download updates manually در منوی تنظیمات قابل دریافت است. در توضیحات مربوط به این به‌روزرسانی، به بهبود پایداری دستگاه و رفع اشکالات عمده سیستم‌عامل اندروید اشاره می‎شود.

هم‌چنین، عملکرد دستگاه بهینه‌‏تر شده است و همان‌طور که گفته شد، جدیدترین به‌روزرسانی امنیتی عرضه شده برای سیستم‎عامل اندروید به همراه این آپدیت ارائه می‌شود. در بررسی اولیه، متوجه تاثیر چندانی بر روی عملکرد دستگاه نشدیم؛ با این‌حال، این به‌‏روزرسانی از نصب برخی از برنامه‌های سیستمی جلوگیری می‌کند.

همان‎طور که می‌دانید، شرکت سامسونگ با عرضه گلکسی S8، تغییراتی را در برخی از برنامه‌های پیش‌فرض اعمال نموده است و اگر از گوشی پرچم‌دار 2016 سامسونگ استفاده کنید، احتمالاً مایل بوده‌اید تا این برنامه‌ها را بر روی دستگاه خود نصب کنید. متاسفانه، چندین برنامه از جمله اپلیکیشن «آب‌وهوا» که ظاهر جدیدی دارد، در S7 Edge با دریافت این آپدیت امنیتی قابل نصب نیست؛ ویجت دوست‌داشتنی آن (در صورتی‌که این برنامه را قبلاً بر روی گوشی خود نصب نموده‌اید) نیز به حالت پیش‌فرض بازگشته است.

نسخه جدید سایر برنامه‌ها از جمله AOD (برنامه‌ای برای قابلیت «صفحه‌نمایش همیشه فعال») نیز با دریافت این آپدیت بر روی S7 Edge قابل نصب نیست و اخطاری مبنی بر «خراب بودن فایل نصب» دریافت خواهید کرد. 

در صورتی‌که پس از نصب امنیتی ماه May بر روی گلکسی S7 Edge پیغامی مبنی بر «توقف برنامه» دیده شد، کافی است برنامه Settings را باز نموده و از طریق بخش Apps و انتخاب برنامه مشکل‌ساز، حافظه کش و دیتا مربوط به آن را حذف کنید. 

   17 خرداد 1396
15 نظر
5.00
  25 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری