تست همراه اول

سرویس خبر
16 خرداد 1396 ساعت 18:30
21 نظر

 

چگونه از صفحه آیفون در iOS 11 فیلم بگیریم؟

اپل در آی‌اواس 11 امکان فیلم‌برداری از صفحه آی‌دیوایس‌ها را در اختیار کاربران قرار داده است. در این مطلب نحوه انجام دادن این کار را به شما نشان خواهیم داد.

سال‌هاست کاربران آیفون آرزوی فیلم گرفتن از صفحه گوشی خود را دارند. با اینکه در نسخه‌های اخیر کاربران با کمک گرفتن از QuickTime، AirPlay و جیلبریک امکان فیلم گرفتن از صفحه آیفون و آیپد را پیدا کردند اما تمامی این روش‌ها دور دادن لقم به دور سر است. خوشبختانه اپل در iOS 11 امکان فیلم‌برداری از صفحه آی‌دیوایس‌ها را به صور پیش‌فرض اضافه کرده که استفاده از آن بسیار ساده است.

اگر گوشی خود را به iOS 11 (Beta) آپدیت کرده باشید می‌توانید از بخش تنظیمات وارد Control Center شوید و گزینه Screen Recording را به کنترل سنتر آیفون اضافه کنید. حالا با سوایپ کردن از پایین به بالا کنترل سنتر را باز کرده و دکمه Screen Recording را لمس کنید تا فیلم‌بردای از صفحه دستگاه آغاز شود. برای پایان دادن به فیلم‌برداری کافیست تا بنر آبی رنگ بالای گوشی را لمس کنید.

فیلم‌برداری از صفحه آیفون در iOS 11 می‌تواند همراه با صدا یا بدون صدا باشد. در فیلم زیر مراحل انجام دادن این کار نمایش داده شده است.

 

   16 خرداد 1396
21 نظر
2.93
  59 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری