تست همراه اول

سرویس خبر
10 خرداد 1396 ساعت 12:45
24 نظر

 

رندرهای جدید آیفون 8 و مقایسه با آیفون 7 و گلکسی اس 8

رندرهای جدیدی براساس آخرین اخبار منتشر شده، آیفون 8 را در مقایسه با آیفون 7 و آیفون 7 پلاس و گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس نشان می‌دهد.

طبق آخرین شایعات در مورد دهمین نسخه آیفون اپل که احتمالا نام آیفون 8 را به خود اختصاص می‌دهد، این مدل ابعاد 143.59 در 70.94 در 7.57 میلی‌متر دارد. برای اینکه این اعداد را در عمل ببینیم باید بگوییم که آیفون 8 از آیفون 7 بزرگتر و از آیفون 7 پلاس کوچکتر است. این در حالی است که احتمالا صفحه نمایش آیفون 8 از آیفون 7 پلاس بزرگتر است اما نمایشگر بدون حاشیه یا با حاشیه کم این گوشی چنین چیزی را ممکن می‌کند.

Benjamin Geskin که تاکنون چندین رندر از آیفون جدید را امسال تولید کرده، بازهم رندرهای جدیدی ساخته است. در رندر اول آیفون 8 میان دو آیفون قبلی اپل قرار گرفته است و به‌راحتی می‌توان تفاوت اندازه‌ها را مشاهده کرد. در این رندر می‌بینیم که چطور نمایشگر آیفون 8 از آیفون 7 پلاس بزرگتر اما اندازه آن کوچکتر است. رندر دوم نیز مربوط به مقایسه ابعاد آیفون 8 با پرچمداران سامسونگ است و آیفون جدید میان گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس قرار گرفته تا دید خوبی نسبت به اندازه آن به دست آوریم.

متاسفانه فعلا نمی‌دانیم تاچ آیدی آیفون جدید کجا قرار گرفته است و احتمالا باید تا حوالی سپتامبر صبر کنیم. اپل برای قرار دادن تاچ آیدی دو برنامه می‌تواند داشته باشد؛ یکی قرار دادن آن به صورت لمسی روی نمایشگر و دوم قرار دادن تاچ آیدی فیزیکی پشت گوشی. در عکس‌های اخیر دیدیم که دایره‌ای پشت گوشی از بدنه جدا شده بود اما مشخص نیست که این دایره جای لوگوی این شرکت است یا تاچ آیدی.

نظر شما در مورد آیفون جدید چیست؟ آیا اپل این بار تاچ آیدی را به پشت گوشی منتقل می‌کند؟

   10 خرداد 1396
24 نظر
2.92
  25 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری