تست همراه اول

سرویس خبر
10 خرداد 1396 ساعت 14:25
2 نظر

 

رونمایی اپل از مک بوک پرو 2017 در مراسم WWDC: از شایعه تا واقعیت

کمپانی اپل در چند روز اخیر بخش فروش آنلاین مک بوک پرو را به‌روز کرده است. این به‌روزرسانی سبب شده تا پنجره جدیدی برای خرید مک بوک پرو 15 اینچی مدل 2016 ایجاد شود. در ادامه با جی اس ام همراه باشید.

طی آخرین گزارش‌ها، کمپانی اپل اعلام کرده است که سفارش‌های جدید کاربران برای خرید مک بوک های قدیمی را تا تاریخ 5 ژوئن (15 خرداد) نمی‌پذیرد. انتشار این خبر نشان می‌دهد که شایعات قبلی مربوط به تولید مک بوک های 2017 چندان بی‌اساس و غیر واقعی نبوده  است.

هم‌زمان شدن تاریخ برگزاری مراسم WWDC 2017  و عدم تحویل مک بوک های 15 اینچی تا 5 ژوئن دلیل دیگری برای اثبات شایعات مربوط به تولید مک بوک های جدید در ماه آینده است. معرفی مدل جدید مک بوک پرو در سال 2017 می‌تواند رویدادی غیر منتظره‌ای را برای کمپانی اپل به همراه داشته باشد. گمان می‌رود که عدم موفقیت و محبوبیت مک بوک پرو 2016 بین کاربران اپل، مسئولان این کمپانی را به فکر انداخته تا در سال جدید، این محبوبیت ازدست‌رفته را مجددا با تولید مک بوک پرو 2017 به دست آورند.

انتظار می‌رود که کمپانی اپل در مک بوک پرو 2017  از نسل جدید پردازنده‌های Kaby Lake اینتل استفاده کند. کمپانی اپل هرساله با برگزاری رویداد WWDC از آخرین دستاوردهای نرم‌افزاری خود و توسعه‌دهندگان پرده برمی‌دارد. احتمالا برخی از کاربران گمان می‌کنند که این رویداد مخصوص معرفی جدیدترین نرم‌افزارها و انتشار نسخه‌های جدید سیستم‌عامل iOS است و اپل در چنین کنفرانسی وقت خود را به معرفی  نسل جدید محصولاتش اختصاص نخواهد داد. در این زمینه باید گفت که اپل در سال 2012 و در میان ناباوری بسیاری از کاربران، مک بوک های جدید خود را معرفی کرد تا به شایعات آن زمان در مورد معرفی مک بوک های جدید در رویداد WWDC مهر حقیقت بزند.

بسیاری از کارشناسان بازار گجت های هوشمند و همچنین تعداد زیادی از کاربران اپل بر این باورند که کنفرانس WWDC سال جاری بهانه‌ای است تا اپل بار دیگر سنت‌شکنی کرده و مک بوک های جدید خود را در برابر دید همه معرفی کند. به نظر شما آیا کمپانی اپل بار دیگر خاطره رویداد WWDC 2012 و معرفی مک بوک های جدید در این مراسم را تکرار می‌کند؟ نظرات ارزشمند خود را با ما در میان بگذارید.

   10 خرداد 1396
2 نظر
3.75
  4 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری