تست همراه اول

سرویس خبر
10 خرداد 1396 ساعت 11:31
4 نظر

 

معرفی دوربین ماژولار Essential Phone با قابلیت فیلم‌برداری 360 درجه

اندی رابین، امروز علاوه بر Essential Phone، دوربینی الصاقی با قابلیت فیلم‌برداری 360 درجه‌ای و 4K را نیز معرفی کرد.

همانطور که مطلع شدید، اندی رابین روز گذشته به معرفی گوشی Essential Phone پرداخت. یکی از مشخصه‌های مهم این تلفن هوشمند اندرویدی اکوسیستم ماژولار آن است؛ به این معنا که شرکت برای پشتیبانی هرچه بیشتر از محصولات خود، لوازم جانبی دیگری نیز عرضه خواهدکرد که به تقویت هم می‌پردازند. اسنشال در همین راستا، علاوه بر تلفن هوشمند خود، دوربین 35 گرمی کوچکی را نیز معرفی کرد که از طریق یک جفت پین مغناطیسی در پشت بدنه گوشی، به آن می‌چسبد و با دو حسگر 12 مگاپیکسلی و لنز چشم ماهی (fisheye)، با نرخ 30 فریم در ثانیه با زاویه 360 درجه‌ فیلم 4K می‌گیرد.

برای ضبط هم‌زمان صدا نیز چهار میکروفون در نظر گرفته شده است و دو پین ویژه هم برای تامین مداوم برق گوشی روی بدنه تعبیه شده است تا بابت اتمام شارژ باتری هنگام فیلم‌برداری نگرانی نداشته باشید.

اسنشال، این دوربین 360 درجه‌ای را یکی از ویژگی‌های متمایزکننده گوشی خود برمی‌شمرد. به زعم این شرکت، دوربین (به‌خصوص اگر طالب نوع خوب آن باشید)، وسیله زمخت و گران‌قیمتی است و تازه، فرآیند عکاسی یا فیلم‌برداری و سپس بارگذاری آن در شبکه‌های اجتماعی هم کم ‌زحمتی ندارد. دوربین ظریف اسنشال برای کاستن از همین مشکلات طراحی و ساخته شده است.

 این دوربین اگر همراه با گوشی اسنشال فون خریداری شود، 50 دلار، اما در صورت خرید جداگانه 199 دلار قیمت خورده است.

گفتنی است، هم گوشی و هم دوربین فعلا فقط در آمریکا عرضه می‌شود اما امکان ثبت سفارش خرید در فروشگاه آنلاین شرکت فراهم شده است.   

   10 خرداد 1396
4058 بازدید
4 نظر
5.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری