تست همراه اول

سرویس خبر
9 خرداد 1396 ساعت 17:00
5 نظر

 

اپل یا تسلا، در آینده کدامیک موفق‌تر است؟

دو شرکت آمریکایی اپل و تسلا که در زمینه تجهیزات دیجیتال پیشرو هستند در زمینه خودروهای برقی تلاش‎هایی داشته اند. اما اینکه کدام موفق‌تر است را باید در ادامه دید.

استیو وزنیاک (Steve Wozniak)، یکی از بنیان‌‌گذاران شرکت اپل، اطلاعات ویژه‌ای درباره نوآوری‌ها و نوآوران دنیای تکنولوژی دارد و از هم‌اکنون نوید داده که به دست ایلان ماسک و شرکت تسلا (و نه شرکت اپل)، انقلابی بزرگ در دنیای تکنولوژی رخ می‌دهد. به گفته وز (Woz)، از آنجا که آقای ماسک، خودروی برقی مدل اس را مختص خود تولید می‎کند، موفقیت این شرکت تضمین شده است. زیرا تولید با هدف برآوردن نیازهای شخصی، فرد را دقیقا به ایده دلخواه می‌رساند، درست آنچه در تولید تسلا مدل اس دیده می‌شود.

وزنیاک اشاره داشت: وسعت و قدمت نه چندان زیاد، از جمله نقطه ضعف‎های اپل به شمار می‌رود، اما این شرکت نیز همچون تسلا، گوگل، فیس‌بوک و مایکروسافت، بیشک در دنیای تکنولوژی تحول ایجاد کرده و این موفقیت را مدیون نیروی جوان است و نه دنیای تجارت.

به عقیده وزنیاک، حضور نیروی جوان در شرکت‌هایی همچون فیس‌بوک، گوگل، اپل، مایکروسافت و تسلا، تحولی شگرف در دنیای تکنولوژی ایجاد می‌کند.

امروزه اپل شرکتی عظیم با سرمایه‌ای بیش از هر زمان دیگر و با ذخیره مالی حدود 286 میلیون دلار است. البته این سرمایه، به میزانی نیست که بتواند شرکتی را به پدر تکنولوژی آینده تبدیل نماید.

   9 خرداد 1396
5 نظر
5.00
  3 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری