تست همراه اول

سرویس خبر
7 خرداد 1396 ساعت 10:28
3 نظر

 

آیا وان پلاس 5 به پردازنده اسنپدراگون 835 مجهز می‌شود؟

بعد از تجربه تلخ گوشی‎های 3T، شرکت وان پلاس قصد دارد تا تولید آن را متوقف نماید. اکنون این شرکت به فکر پیشرفت با گوشی‌های هوشمند OnePlus 5 است.

در روزهای گذشته، وان پلاس اعلام کرد که تولید گوشی‌های هوشمند 3T را متوقف می‎کند تا بتواند توجه خود را بر ساخت وان پلاس 5 معطوف سازد. این کمپانی قصد دارد عملکرد گوشی‎های سری 5 را بهبود بخشد.

همانند بسیاری از پرچم داران گوشی‌های هوشمند، وان پلاس نیز تصمیم دارد از پردازنده اسنپدراگون 835 استفاده کند تا در پس این ظاهر زیبا، قدرت کافی نیز به این گوشی هدیه کند. 

به محض عرضه  وان پلاس3T، این گوشی با مشکل تاخیر در عملکرد حسگر صفحه نمایش روبرو شد. با وجود اعلام رفع مشکل از سوی کارل پی (carl pei)، بنیان‌گزار شرکت وان پلاس، هنوز کاربران بسیاری با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنند.

این شرکت در وبلاگ خود اعلام کرد که قصد دارد با کمک پردازنده 835، دستگاهی با عملکرد سریع، قدرتمند و ظریف طراحی کند. البته گوشی هوشمند، تنها وابسته به پردازنده نیست و وان پلاس باید بهینه‎سازی نرم‌افزاری گوشی را نیز مورد توجه قرار دهد. شرکت وان پلاس تاکنون در مورد مشکل حسگرهای صفحه نمایش و چگونگی رفع این مشکل، سخنی به میان نیاورده است، اما دوربینی سریع برای تعیین مدت زمان عملکرد حسگر صفحه نمایش، در نظرگرفته است. در آینده مطالب بیشتری در خصوص عرضه و راه اندازی وان پلاس 5 می‎شنویم.

در نهایت، وان پلاس برای بررسی عملکرد اپلیکیشن‌ها از رام اکسیژن بهره می‌گیرد. اکسیژن او‌اس عملکرد نرم افزارهای گوشی را تحت نظر دارد ونرم افزارها را به دو دسته پرکابرد و کم کاربرد اولویت‌گذاری می‌نماید.

این موارد تمامی نکاتی بود که در مورد وان پلاس 5 بازگو شده است. براساس اعلام کمپانی وان پلاس، این گوشی هوشمند تابستان امسال عرضه می شود.

   7 خرداد 1396
3 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری