تست همراه اول

سرویس خبر
7 خرداد 1396 ساعت 14:37
2 نظر

 

کانسپت ب ام و سری 8 رونمایی شد

کمپانی ب ام و در رویداد سالیانه Concorso d’Eleganza Villa d’Este از سری 8 جدید رسما رونمایی کرد تا جایگزین سری 6 شود.

پس از درز تصاویر سری 8 در فضای وب، کمپانی آلمانی ب ام و رسما از نسل جدید سری 8 رونمایی کرد. این مدل در سال 2018 روانه بازار خواهد شد و یکی از مهیج‌ترین محصولات ب ام و در تاریخ خواهد بود.

سری 8 جدید چهره گیرایی دارد و همان جلو پنجره کلیوی در جلوی آن دیده می‌شود. چراغ‌های جلو لیزری هستند و دیفیوزر جلو از جنس فیبر کرین است.

طراحی کلی بدنه روان است و این بدنه زیبا بر روی چرخ‌های 21 اینچی سوار شده است. ورودی‌های هوای بزرگی بر روی گلگیرهای جلو دیده می‌شود. سقف شیب دار به زیبایی طراحی شده و گلگیرهای عقب هم ظاهری عضلانی دارند. از نکات برجسته دیگر بدنه می‌توانیم به دیفیوزر فیبر کربنی عقب به همراه سر اگزوزهای ذوزنقه‌ای شکل و چراغ‌های نازک آن اشاره کنیم.

طراحی داخلی کمی با طرح‌های سنتی ب ام و تفاوت دارد چراکه ظاهر مینیمالی داشته و با محوریت راننده طراحی شده است. صندلی‌های اسپرت با پوسته فیبر کربنی پوشانیده شده‌اند و از بهترین نوع چرم برای داخل آن استفاده شده است. امکان سفارش فرمان جدید که از آلومینیوم پرداخت شده ساخته شده و با خطوط و شیفترهای قرمز رنگ ترکیب شده وجود دارد. دیگر المان‌های طراحی داخل سری 8، صفحه آمپر دیجیتالی، سیستم اطلاعات سرگرمی iDrive و تریم فیبر کربن است.

ب ام و از اعلام جزئیات قوای محرکه این خودرو صرف نظر کرده اما این خودرو سال آینده روانه بازار خواهد شد. موتورهای پیش بینی شده برای سری 8 شامل موتور 3.0 لیتری 6 سیلندر توربوشارژ، موتور 4.4 لیتری 8 سیلندر توربوشارژ و نیز موتور 6.6 لیتری 12 سیلندر توربوشارژ می‌شود که گزینه آخر، قبلا در M760Li xDrive استفاده شده است.

آقای هارالد کروگر، رئیس کمپانی ب ام و می‌گوید:

سری 8 اثبات می‌کند که می‌توان پویایی و لاکچری مدرن را در قالب یک محصول ارائه کرد. این مدل راه را برای توسعه خودروهای لوکس ما هموار می‌کند و معیار خودروهای کوپه حاضر در این سگمنت را ارتقا می‌دهد. با سری 8 جدید می‌توانیم رهبری خود را در کلاس لوکس ادامه دهیم.

   7 خرداد 1396
2 نظر
5.00
  6 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری