تست همراه اول

سرویس خبر
5 خرداد 1396 ساعت 13:05
0 نظر

 

شکار خودرو SUV لکسوس در حال تست نرم‌افزار رانندگی خودکار اپل

ویدیویی که به تازگی در اینترنت منتشر شده، خبر از استفاده شرکت اپل از خودرو Lexus برای آزمایش نرم افزار رانندگی خودکار می دهد.

چند ماه پیش، شایعه‌ای مطرح شد که اپل حداقل به صورت موقت برنامه‌هایش را برای ساخت یک خودرو رها کرده است.

در عوض کوپرتینو نشینان تصمیم گرفتند تا روی نرم‌افزار تمرکز کنند. بنابراین پس از این تصمیم، در حال توسعه نرم‌افزار رانندگی خودکار هستند تا در آینده آن را روی خودروها پیاده‌سازی کنند.

در حالی که هنوز شرکت اپل هیچ مطلبی را در این مورد به طور رسمی اعلام نکرده، باید آزمایش‌هایی روی این نرم‌افزار در مکان‌های عمومی انجام شود که در این ویدیو دیده می‌شود.

وب‌سایت MacRumors ویدیویی را منتشر کرده که در آن خودرو SUV لکسوس، مدل RX450h، درحالیکه به انواع سنسورها و رادارها مجهز شده، در بزرگراه 101 شمالی کالیفرنیا رانندگی می‌کند. 

 پیش‌تر تنها عکس‌هایی از این خودرو منتشر شده بود و حالا این ویدیو به‌طور واضح این SUV مجهز به مجموعه‌ای از سنسورها را نشان می‌دهد.

در ماه آوریل امسال، تلاش‌های اپل برای کار روی نرم‌افزار رانندگی خودکار به گوش می‌رسید، تا این که مشخص شد این شرکت خودروهایی را در کالیفرنیا آزمایش می‌کند. همچنین برنامه‌های آموزشی اپل برای یافتن افرادی که این خودروها را تست کنند، پیش‌تر رصد شده بود. اخیرا نیز شایعه‌ای مبنی بر تلاش اپل برای تغییر سیاست‌های آزمایش خودروهای خودکار مطرح شد.

   5 خرداد 1396
2056 بازدید
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری