تست همراه اول

سرویس خبر
4 خرداد 1396 ساعت 18:40
15 نظر

 

عرضه اندروید نوقا برای ال‌جی V10 آغاز شد

گرچه اندروید نوقا سال گذشته معرفی شده بود، اما به لطف تاخیر سازندگان مختلف، بسیاری از گوشی‌های اندرویدی همچنان در انتظار آپدیت مانده‌اند. در این بین صاحبان پرچم‌داران قدیمی بیش از همه ناراضی هستند، اما خوشبختانه ال‌جی بالاخره این نسخه را برای گوشی V10 عرضه کرده است.

با وجود این که ال‌جی V10 پرچم‌دار قدیمی این شرکت، از دو سال قبل، است، اما کره‌ای‌ها هنوز پشتیبانی از آن را متوقف نکرده‌اند و V10 هم طعم نوقا را خواهد چشید. شرکت ال‌جی اوایل سال ۲۰۱۷ اعلام کرده بود که در نیمه دوم سال جاری پرچم‌دار قدیمی‌اش یک به روز رسانی عمده خواهد داشت.

خوشبختانه ال‌جی به قول خود وفادار بوده و زودتر از آنچه انتظار می‌رفت شروع به ارایه اندروید ۷.۰ برای V10 نموده است. در حال حاضر این شرکت تنها آپدیت اندروید نوقا را برای هموطنان خود در کره جنوبی عرضه کرده اما این به روز رسانی به مرور در بازارهای جهانی هم منتشر می‌شود که زمان احتمالی آن ماه ژوئن اعلام شده است.

در کنار ویژگی‌های جدید که اندروید نوقا به همراه دارد، این به روز رسانی رابط کاربری جدید ال‌جی یا همان UX 5.0  که با ویژگی‌های جدیدی همراه است را هم شامل می‌شود. این آپدیت برای مدل‌های : F600L، F600K و F600S عرضه شده است.

   4 خرداد 1396
15 نظر
3.91
  11 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری