تست همراه اول

سرویس خبر
31 اردیبهشت 1396 ساعت 16:40
5 نظر

 

تصویر قالب‌های بدنه آیفون 8، آیفون 7s و 7s Plus منتشر شد

به تازگی عکس قالب‌هایی منتشر شده که گفته می‌شود مربوط به طراحی گوشی‌های آینده اپل است.

با‌ دقت در عکس قالب‌ها، دیده می‌شود آیفون 8 کمی عریض‌تر و طویل‌تر از آیفون 7s است و پیش‌بینی شده به لطف کم شدن حاشیه‌ها، صفحه نمایش بزرگ ۵.۸ اینچی دارد. همچنین دوربین دوگانه و عمودی، از دیگر مشخصات آیفون 8 است که کاملا با شایعات گذشته هم‌خوانی دارد.

انتظارات گسترده‌ای از اپل برای ایجاد تغییرات محسوس در محصول ۱۰ سالگی آیفون می‌رود. طبق شنیده‌ها، این گوشی از صفحه نمایش بدون حاشیه و ساختار ترکیبی فلز و شیشه مقاوم بهره خواهد برد. به‌ این ترتیب دوربین جلویی، حسگر اثر انگشت، اسپیکر و سایر سنسور‌ها زیر صفحه‌نمایش مخفی خواهند شد.

گزارشی دیگر اما نشان دهنده ساختاری کاملا شیشه‌ای به همراه صفحه‌نمایش ۵.۸ اینچی OLED است که مقداری از آن مختص به نوار وضعیت زیر نمایشگر اصلی ا‌ست. تغییراتی که در بورد این گوشی اعمال می‌شود، فضای کافی برای به‌کارگیری باتری بزرگتر را مهیا خواهد کرد. همچنین به‌نظر می‌رسد اپل دستگاه خود را به قابلیت شارژ بدون سیم، دوربین سه‌بعدی و یک اسکنر عنبیه یا اسکنر چهره، مجهز ‌کند.

در مورد زمان معرفی آیفون‌های جدید گمانه‌زنی‌های زیادی می‌شود، اما انتظار می‌رود ماه اکتبر یا نوامبر تاریخ عرضه این محصولات باشد.


 

   31 اردیبهشت 1396
5 نظر
3.56
  9 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری