تست همراه اول

سرویس خبر
27 اردیبهشت 1396 ساعت 18:00
112 نظر

 

مقایسه دوربین HTC U 11 با Galaxy S8 و LG G6

دوربین اچ تی سی یو 11 اکنون بهترین دوربین در میان گوشی‌های هوشمند لقب رفته است. در اینجا به مقایسه عکس‌های یو 11 با گلکسی اس 8 سامسونگ و جی 6 ال جی می‌پردازیم.

روز گذشته اچ تی سی از نسل جدید پرچمدارش رونمایی کرد؛ پرچمداری قدرتمند که در همان ساعات اولیه، توانست امتیاز 90 از DxOMArk  بگیرد؛ امتیازی که نشان می‌دهد دوربین این گوشی کیفیت فوق العاده‌ای دارد و عملکردش از دوربین سایر گوشی های هوشمند بهتر است. DxOMArk دلیل این امیتاز را فوکوس سریع، حتی در نور کم توسط این گوشی دانست و همچنین کیفیت تصاویر به خاطر لرزشگیر اپتیکی یو 11 را فوق‌العاده عنوان کرده است.

اما می‌دانیم در بازار گوشی‌های هوشمند همیشه رقابت روی دوربین گوشی‌ها وجود داشته است و پرچمداران سامسونگ و ال جی حرف‌های زیادی در این زمینه داشته‌اند. اگرچه گوشی جدید اچ تی سی دوربین 12 مگاپیکسلی اولترا پیکسل 3 دارد اما نمی‌توان دوربین پرچمداران بزرگ را دست کم گرفت؛ دوربین 12 مگاپیکسلی گلکسی اس 8 با تکنولوژی پیکسل‌های دوتایی و دوربین دوتایی 13 مگاپیکسلی جی 6 که امکان عکس برداری واید و معمولی را فراهم می‌کند.

به همین خاطر در این نوشته سراغ مقایسه دوربین این گوشی‌ها با هم رفتیم و عکس‌های اچ تی سی یو 11 را با گلکسی اس 8 سامسونگ و جی 6 ال جی مقایسه می‌کنیم.

برای مشاهده عکس‌ها در اندازه واقعی روی آنها کلیک کنید. (به‌ترتیب از راست: U 11 و S8 و G6)

نظر شما در رابطه با دوربین پرچمدار جدید اچ تی سی چیست؟ آیا شما هم بالاترین امتیاز را به اچ تی سی می‌دهید؟  27 اردیبهشت 1396
112 نظر
1.81
  205 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری