تست همراه اول

سرویس خبر
24 اردیبهشت 1396 ساعت 10:50
0 نظر

بازی ترسناک بسیار عالی که دیگر به فروش نمی‌رسد

بازی Alan Wake به‌زودی از شبکه استیم و سایر فروشگاه ها حذف می‌شود

الن ویک یکی از عناوین موفق در سبک ترس و بقا بود که در سال 2010 عرضه شد. داستان بازی در رابطه با آلن یکی از نویسنده‌های مشهور کتاب‌های دلهره‌آور روانشناختی است. او که چند سال نتوانسته بود داستانی بنویسد به همراه همسرش به شهر کوهستانی برایت فالز می رود و در کابوس‌هایش افرادی را به که دنبال او هستند می ببیند که برای نجات جانش باید از دست آن ها فرار کند و به سوی روشنایی برود.

Alan Wake یکی از عناوین خوش ساخت شرکت فنلاندی Remedy Entertainment پس از حدود 7 سال از عرضه ی موفقش در سال 2010، دچار مشکلاتی قضایی شده و قرار است به فروشش در شبکه های استیم، ایکس باکس لایو و سایت GOG پایان دهد و در تاریخ مشخص شده از این شبکه ها حذف شود. البته فرصت این را خواهید داشت که بازی را با تخفیف 90 دلاری خریداری کنید.

پس از انتشار مطلبی در انجمن توسعه دهنده‌ی این بازی اعلام شد که به زودی مجوز موسیقی‌های بازی Alan Wake منقضی خواهد شد ، که به این معنی است که این بازی دیگر به شکل فعلی فروخته نخواهد شد و تا حل این مسئله بازی به صورت آنلاین قابل خریداری نیست. این بازی که در دو شبکه ی استیم و gog برای کامپیوتر و فروشگاه ایکس باکس عرضه شده بود، از تاریخ ۲۵ اردیبهشت دیگر قابل خریداری و دسترس نخواهد بود تا مشکلات حقوقی این بازی حل شود. البته اعلام شده است که کسانی که قبلاً این بازی را خریداری کرده‌اند، مشکلی در بازی آن ها به وجود نخواهد آمد.

Remedy اعلام کرده است که در صورت رفع مسئولیت از این مورد، امکان بازگشت این بازی به فروشگاه ها وجود دارد و اما زمان مشخصی برای آن اعلام نشده است.

این بازی هم اکنون در شبکه ی استیم با قیمت 30 دلار به فروش می رسد که تا قبل ازحذف این بازی، 90 درصد تخفیف خواهد داشت و حدود 3 دلار قیمت خواهد داشت. همچنین می‌توانید از طریق فروشگاه ایکس باکس، این بازی را برای کنسول ایکس باکس 360 نیز خریداری کنید که به لطف قابلیت Backwards Compatibility شرکت مایکروسافت، پس از خریداری بازی علاوه بر ایکس باکس 360 بر روی کنسول ایکس باکس وان نیز قابل دسترس خواهد بود.

الن ویک یکی از عناوین موفق در سبک ترس و بقا بود که در سال 2010 عرضه شد. داستان بازی در رابطه با آلن یکی از نویسنده‌های مشهور کتاب‌های دلهره‌آور روانشناختی است. او که چند سال نتوانسته بود داستانی بنویسد به همراه همسرش به شهر کوهستانی برایت فالز می رود و در کابوس‌هایش افرادی را به که دنبال او هستند می ببیند که برای نجات جانش باید از دست آن ها فرار کند و به سوی روشنایی برود.  24 اردیبهشت 1396
2428 بازدید
0 نظر
4.67
  3 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری