تست همراه اول

سرویس خبر
28 اردیبهشت 1396 ساعت 22:30
13 نظر

 

ویژه‌نامه کالایاب‌خودرو؛ معرفی بیش از 1500 خودرو نو و دست دوم

اولین شماره از کالایاب خودرو در سال جدید، با ساختاری ویژه و متفاوت به بررسی خودروهای بازار ایران در 10 سال اخیر پرداخته است.

کالایاب‌خودرو از سال 1387 تاکنون به عنوان اولین و جامع‌ترین راهنمای خرید خودرو در ایران منتشر می‌شود. در این سال‌ها تلاش گروه تولید کالایاب‌خودرو همواره بر این بوده است که محتوا را از معتبرترین منابع، گردآوری و با بهترین کیفیت در اختیار مخاطبان پرشمار خود قرار دهند. اکنون پس از نزدیک به یک دهه انتشار پیاپی این مجله، ویژنامه‌ای پیش روی شماست که به بررسی خودروهای بازار کشورمان در 10 سال اخیر پرداخته است.

این «مرجع» علاوه بر پوشش کلیه خودروهای وارداتی و تولید داخل حال حاضر بازار ایران، خودروهای سال‌های قبل (دست‌دوم) و همچنین خودروهایی که قرار است در سال جاری وارد بازار شوند (بزودی) را نیز پوشش داده که عمدتا به صورت آرشیوی در انتهای هر بخش آمده و با در نظر گرفتن تفاوت در کلاس خودرو، مدل، تیپ و سال تولید، این بانک اطلاعاتی بیش از 1500 خودرو را شامل می‌شود.

ویژنامه 10 ساله کالایاب‌خودرو کامل‌ترین راهنمای خریدی است که تاکنون در ایران به چاپ رسیده است. اگر قصد یافتن خودروی خاصی را دارید می‌توانید از فهرست ابتدایی مجله کمک بگیرید. اما برای استفاده مفیدتر از این راهنمای خرید، بهتر است ابتدا به صفحه 11 مراجعه کنید تا ضمن آشنایی با کلاس‌بندی خودروها، از نحوه محاسبه امتیاز هر خودرو نیز آگاه شوید.

ورود به هر یک از کلاس‌های ده‌گانه با استفاده از لبه صفحات چپ مجله به راحتی میسر شده است. خودروها در هر کلاس به ترتیب الفبا آمده‌اند. در صفحه هر خودرو علاوه بر تصاویر داخل و خارج خودرو سعی شده تا مفیدترین اطلاعات به بهترین شکل ارائه شود. در کنار مشخصات فنی و ابعاد خارجی خودرو، به مهمترین نکات مثبت و منفی و همچنین امتیازات خودرو اشاره شده است که فهرست منابع این اطلاعات را در صفحه 11 می‌توانید مشاهده کنید. رقبای اصلی هر خودرو نیز در صفحه هر خودرو جای داده شده تا براحتی بتوان قیمت و امتیاز آن‌ها را با هم مقایسه کرد. بخش «بیشتر بدانید» جوابگوی افرادی است که به اطلاعات بیشتری در مورد هر خودرو نیاز دارند.

نکته‌ای که در مورد قیمت درج شده برای خودروها باید به آن اشاره کرد این که در مورد خودروهایی که فقط مدل صفرکیلومتر ( 1396 یا 2017 ) آن‌ها موجود است، قیمت مدل صفرکیلومتر درج شده است. اما برای خودروهای صفرکیلومتری که مدل پایین‌تر (دست‌دوم) نیز دارند، رنج قیمتی از پایین‌ترین مدل دست‌دوم تا فول‌ترین مدل صفرکیلومتر آورده شده است. خودروهای دست‌دوم نیز به همین ترتیب با توجه به مدل، رنج قیمت دارند. قیمت خودروهایی که برچسب بزودی خورده‌اند، قیمت احتمالی آن‌هاست.

مثل همیشه نظرات و انتقادات سازنده شما را پذیرا هستیم.

برای تهیه ویژه‌نامه کالایاب‌خودرو به کیوسک‌های روزنامه‌فروشی منتخب سراسر کشور مراجعه کنید.  28 اردیبهشت 1396
13 نظر
4.33
  6 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری