تست همراه اول

سرویس خبر
13 اردیبهشت 1396 ساعت 18:50
0 نظر

#گزارش‌بازار

قیمت گوشی‌های میان‌رده‌ (۱۳ اردیبهشت)

در ادامه می‌توانید از آخرین قیمت گوشی‌های میان‌رده مطرح بازار مطلع شوید.

اگر عضو کانال تلگرام جی‌اس‌ام GSMWebSite@ باشید حتما مشاهده کرده‌اید که روزانه آخرین قیمت ‌گوشی‌های جدید و مطرح در بازار کشورمان را با هشتگ #قیمت در اختیارتان می‌گذاریم. 

اما ممکن است همه شما جی‌اس‌امی‌های عزیز عضو کانال نباشید یا به هر دلیلی قادر به دسترسی به آن نباشید. برای همین آخرین قیمت گلچین جدید‌ترین گوشی‌های پرطرفدار بازار را از این به بعد در روز‌های زوج برای شما خوانندگان عزیز در سایت منتشر می‌کنیم. 

فراموش نکنید برای اطلاع از آخرین قیمت گوشی مورد نظرتان همانند گذشته کافی است به بخش آخرین قیمت یا صفحه گوشی مورد نظرتان در وب‌سایت جی‌اس‌ام مراجعه کنید. قیمت تمام گوشی‌های موجود در بازار در وب‌سایت جی‌اس‌ام روزانه از شنبه تا چهارشنبه به‌روزسانی و بر اساس قیمت میانگین چندین فروشگاه معتبر در بازار محاسبه می‌شود.

جی‌اس‌ام در حال حاضر هیچ فعالیتی در زمینه فروش گوشی، تبلت، لپ‌تاپ و سایر گجت‌های الکترونیکی ندارد. لذا قیمت‌های درج‌شده  در وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی و مجموع مطالب راهنمای خرید (#مشاورخرید)، همان طور که پیش‌تر گفتیم، بر اساس قیمت میانگین چندین فروشگاه معتبر در بازار محاسبه و در نهایت منصفانه‌ترین قیمت یک محصول به شما اعلام می‌شود تا از قیمت واقعی گوشی مورد نظرتان مطلع شوید و از برخی فروشندگان سودجو، با قیمت گران‌تر خرید نکنید. در صورت مشاهده قیمت نادرست یا اشتباه درج‌شده یک گوشی می‌توانید با ایمیل بخش به‌روزرسانی قیمت وب‌سایت (s.chamani@gsmgroup.ir) در ارتباط باشید تا در سریع‌ترین زمان ممکن پیگیری شود. 

قیمت گوشی‌های میان‌رده - چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

قیمت iPhone SE -  چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶  13 اردیبهشت 1396
0 نظر
2.00
  4 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری