تست همراه اول

سرویس خبر
9 اردیبهشت 1396 ساعت 18:45
3 نظر

 

تصویر قاب فاش‌شده، عمودی بودن دوربین‌های آیفون 8 را تایید می‌کند

به تازگی تصویری از قابی فاش شده که به آیفون 8 نسبت داده می‏‌شود و بار دیگر عمودی بودن چینش دوربین‌های iPhone 8 را تایید می‌کند.

تحلیلگرانی که روند تولید محصولات اپل را دنبال می‌کنند در چند نوبت به عمودی بودن دوربین دوگانه آیفون 8 اشاره کرده‌اند. همچنین در برخی شایعات و رندرهای فاش‌شده به این مورد اشاره شده است اما هیچ‌چیز به جز یک مدرک مستدل نمی‌تواند چنین خبری را تایید کند.

به تازگی تصویری از یک قاب شیشه‌ای فاش شده است که به آیفون 8 نسبت داده می‏‌شود. در گوشی سمت چپ این قاب، که از کیفیت و جزئیات بالایی برخوردار است، حفره‌ای دیده می‌شود که به احتمال زیاد مربوط به دوربین دوگانه آیفون بعدی اپل است. قرارگیری عمودی این حفره کشیده را می‌توان تاییدی بر عمودی بودن دوربین دوگانه آیفون 8 دانست که قرار است پاییز سال جاری وارد بازار شود.

تصویر این قاب اطلاعات بیشتری از آیفون بعدی اپل در اختیار ما نمی‌گذارد. در لبه پایین آن حفره مربوط به پورت لایتنینگ و اسپیکرهای گوشی مشخص است. درکناره‌ها نیز برجستگی دکمه‌ها را به خوبی می‌توان دید. همچنین این تصویر شایعه منتقل شدن اسکنر اثر انگشت آیفون به پشت گوشی را رد می‌کند.

هنوز زمان زیادی تا رونمایی از آیفون جدید اپل باقی مانده و قطعا تا آن زمان ممکن است بسیاری از حدسیات ما رد شود.  9 اردیبهشت 1396
3 نظر
2.40
  15 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری