تست همراه اول

سرویس خبر
8 اردیبهشت 1396 ساعت 16:30
0 نظر

 

تصویر شماتیک جدید آیفون 8 بدون اسکنر اثرانگشت در پنل پشتی

بازهم تصویری از iPhone 8 به بیرون درز کرده که احتمال نبود اسکنر اثر انگشت در پشت و بهره‌گیری از شارژ بدون سیم را تقویت می‌کند.

هفته گذشته تصویری از شاسی آلومینیومی آیفون 8 دیدیم که چینش عمودی دوربین دوگانه را هم تایید می‌کرد و البته محل قرارگیری اسکنر اثرانگشت را در پنل پشتی نشان می‌داد.

خوشبختانه کمی بعد تصویر دیگری منتشر شد که این موضوع را تکذیب می‌کرد. امروز هم طرح شماتیک دیگری را بنجامین گسکین در فضای وب منتشر کرده است.

این طرح مجددا چینش عمودی دوربین دوگانه را تایید می‌کند، ولی از اسکنر اثرانگشت در قاب پشتی خبری نیست. به‌جای آن، یک مداربند در تصویر مشاهده می‌شود که به احتمال فراوان محل جای‌گیری ماژول شارژ بدون سیم است.

آقای گسکین ادعا می‌کند که تا 95 درصد از صحت این عکس اطمینان دارد. با اتکا به این تصویر، بسیاری معتقدند که آیفون 8 برای اینکه بتواند ویژگی شارژ بدون سیم را در خود بگنجاند، باید از جنس شیشه ساخته شود و عده‌ای دیگر می‌گویند که اپل درحال کار روی ماژولی برای آیفون 8 است تا بتواند از روش شارژ القایی بهره بگیرد و سایر قسمت‌ها همچنان فلزی خواهند ماند. پیش‌بینی شما چیست؟  8 اردیبهشت 1396
0 نظر
2.47
  15 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری