تست همراه اول

سرویس خبر
4 اردیبهشت 1396 ساعت 17:07
19 نظر

 

آیا نوت 7 دوباره به بازار برمی‌گردد؟

زمزمه‌هایی از حضور دوباره نوت 7 در بازار شنیده می‌شود؛ نسخه ریفربیشد این گوشی اکنون تاییدیه وای فای دریافت کرده است.

تازگی‌ها خبرهایی از حضور نسخه ریفربیشد نوت 7 به گوش می‌رسد و حالا به نظر می‌رسد این گوشی تاییدیه وای فای دریافت کرده است. این گوشی سامسونگ شماره مدل SM-N935S دارد و ظاهرا با اندروید 7 مجددا عرضه خواهد شد.

این گوشی در اوت 2016 با اندروید مارشمالو عرضه شد و در ماه اکتبر به خاطر مشکل باتری که منجر به آتش گرفتن برخی از دستگاه‌های نوت 7 شد، تولیدش متوقف شد. در ماه فوریه بود که خبرهایی از فروش گوشی‌های ریفربیشد نوت 7 به گوش رسید؛ شایعاتی که در ماه مارس نیز ادامه پیدا کرد.

هنوز مشخص نیست که نوت 7 چه موقع به بازار باز می‌گردد و چقدر قیمت دارد. طبق گزارش Sam Mobile، حرف S در شماره مدل این گوشی از اختصاص نوت 7 به کشور کره جنوبی خبر می‌دهد. اکنون گوشی با شماره مدل SM-N930F تاییدیه وای فای دریافت کرده است و می‌دانیم که گوشی با این شماره مدل نوت 7 اوریجینال است. به همین خاطر این سوال مطرح است که چرا این گوشی باید آپدیت اندروید 7 را دریافت کند. حدس و گمان‌هایی زده می‌شود که ممکن است این آپدیت برای گوشی‌های باقی مانده و فعال نوت 7 باشد اما هنوز چیزی مشخص نیست.

شما چطور فکر می‌کنید؟ آیا نسخه ریفربیشد نوت 7 توجه دوستداران این گوشی را به خود جلب خواهد کرد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.  4 اردیبهشت 1396
19 نظر
4.67
  87 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری