تست همراه اول

سرویس خبر
31 فروردین 1396 ساعت 20:30
8 نظر

 

تصاویر جدیدی از Honro 9 هوآوی منتشر شد

سری آنر هوآوی یکی از محبوب‌ترین برند‌های این شرکت است که با قیمت مناسب و سخت افزار قدرتمند طرفداران زیادی پیدا کرده است. به تازگی تصاویری از نسل بعدی این گوشی با نام Honor 9 منتشر شده است که ظاهر این گوشی را به تصویر می‌کشد.

طبق روال مرسوم در چین، به تازگی فرد ناشناسی تصاویر منتسب به گوشی آنر ۹ شرکت هوآوی را در شبکه اجتماعی Weibo آپلود کرده است. با توجه به این که هوآوی به تازگی گوشی آنر ۸ پرو (در چین با نام آنر وی ۹ شناخته می‌شود) را معرفی کرده است، کمی عجیب است که هوآوی توانسته باشد توسعه پرچم‌دار جدید خانواده آنر را به پایان رسانده باشد.

از سویی گوشی مشاهده شده در تصاویر دارای فاکتورهایی است که واقعی بودن آن را باور پذیرتر کرده است. طراحی گوشی مشابه همان طراحی مدل‌های رده بالای سری آنر است که از قاب پشتی با لبه‌های خمیده و شیشه براق برخوردار است. همچنین دوربین دوگانه به همراه فوکوس خودکار لیزری و فلش دوگانه LED  هم در مدل‌های آنر ۸ و آنر ۸ پرو که دو نسل قبلی هستند دیده شده است. آن گونه که از این تصاویر استنباط می‌شود، دکمه هوم به همراه اسکنر اثر انگشت به پایین صفحه نمایش باز می‌گردد.

به احتمال زیاد تا چند ماه اینده شاهد معرفی آنر ۹ خواهیم بود و یا در بدترین حالت این گوشی سال آینده میلادی رونمایی می‌شود. در سال جاری قیمت پایه گوشی‌های پرچم‌دار از حدود ۸۰۰ دلار آغاز می‌شود، اما گوشی‌های فعلی سری آنر با قیمت مناسب توجه بسیاری جلب کرده‌اند، مانند آنر ۸ و آنر ۸ پرو. در حال حاضر آنر ۸ پرو با مشخصاتی عالی (تقریبا مشابه با هوآوی P10) و رم ۶ گیگابایتی با قیمت ۵۸۶ دلار فروخته می‌شود.  31 فروردین 1396
8 نظر
4.55
  11 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری