تست همراه اول

سرویس خبر
28 فروردین 1396 ساعت 18:31
14 نظر

 

چگونه با Google Photos لرزش فیلم‌ها را حذف کنیم؟

اگر گوشی شما مجهز به ویژگی لرزشگیر تصویر نیست نگران نباشید در آخرین نسخه گوگل فوتوز ویژگی اضافه شده است که تا حد زیادی لزرش‌های فیلم را حذف می‌کند.

در تازه‌ترین نسخه اپلیکیشن Google Photos ویژگی افزوده شده است که بسیاری از کاربران از آن استقبال خواهند کرد. آنهایی که به طور حرفه‌ای با دوربین گوشی خود فیلم‌برداری می‌کنند مطلع هستند داشتن ویژگی لرزشگیر تصویر در دوربین گوشی‌های هوشمند چقدر کارا و به درد بخور است. با بودن این ویژگی اگر هنگام فیلم‌برداری دست شما بلرزد اثر آن در فیلم ثبت شده دیده نخواهد شد یا کمتر دیده می‎شود.

متاسفانه بسیاری از گوشی‌های هوشمند، حتی برخی از پرچمداران، مجهز به این ویژگی نیستند ولی از این پس کاربران می‌توانند به کمک گزینه Stabilize در اپلیکیشن Google Photos لرزش فیلم‌های خود را تا حدی زیادی کاهش دهند.

برای استفاده از ویژگی تثبت کننده یا همان لرزشگیر تصویر Google Photos ابتدا آخرین نسخه این اپ را دریافت کنند. سپس از درون برنامه فیلم مورد نظرتان را انتخاب کنید و دکمه (مداد شکل) ادیت را بزنید. در قدم بعد گزینه Stabilize را انتخاب کنید و کمی منتظر بمانید تا پردازشش تمام شود. بعد از آن پیش نمایشی از فیلم شما نمایش داده خواهد شد که در صورت رضایت می‌توانید آن را روی گوشی خود ذخیره نمایید.

در ویدئو زیر می‌توانید نتیجه استفاده از این ویژگی را مقایسه کنید و میزان کارایی آن را بسنجید.

   28 فروردین 1396
14 نظر
4.22
  9 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری