تست همراه اول

سرویس خبر
23 فروردین 1396 ساعت 16:41
88 نظر

 

بررسی اولیه ویدیویی گوشی سونی XPERIA XZ Premium به همراه قیمت و زمان عرضه در ایران

روز دوشنبه، دبی میزبان خبرنگاران سایت‌های تکنولوژی خاورمیانه بود تا آخرین پرچمدار کمپانی سونی یعنی XPERIA XZ Premium در آن رونمایی شود. ما نیز در این رویداد حضور داشته و این فرصت را داشتیم تا این گوشی را مورد بررسی ویدیویی کوتاهی قرار دهیم تا در روزهای آتی بررسی کامل آن را در جی‌اس‌ام مطالعه کنید.

کمپانی سونی در منطقه خاورمیانه و آفریقا، Xperia XZ Premium، تازه‌ترین تلفن هوشمند برندهٔ جایزه‌اش، را در حضور 180 نفر از اصحاب رسانه از سرتاسر منطقهٔ خاورمیانه و آفریقا در گردهمایی اختصاصی #Xperia960 در دبی به نمایش گذاشت. #Xperia960 که بزرگ‌ترین رویداد از این نوع بود، نخستین ضبط ویدیو با حرکت بسیار آهسته در یک تلفن هوشمند را با سرعت ۹۶۰ فریم در ثانیه امکان‌پذیر ساخت.

این سرعت، چهار برابر آهسته‌تر از هر تلفن هوشمند دیگری است و جزئیاتی را به تصویر می‌کشد که از چشم انسان پنهان می‌ماند.  Sony Mobile چهار فعالیت برای تست فیلم برداری حرکت بسیار آهسته، در این رویداد در نظر گرفته بود. این فعالیت‌ها با نام‌های «سقوط امن»، «تونل باد کاغذرنگی»، «توپ جهنده رنگی» و «سقوط بادکنگ آب» نام‌گذاری شده بودند. مهمانان با ورود به هر یک از این فعالیت‌ها، محو اجرای آن‌ها می‌شدند و از آن‌ها با Xperia XZ Premium با حرکت بسیار آهسته فیلم‌برداری می‌شد و به‌صورت زنده پخش می‌شد.

در زیر ویدیویی از بررسی اولیه جی اس ام از گوشی سونی XPERIA XZ Premium را مشاهده می‌کنید:

گوشی سونی Xperia XZ Premium از پایان خرداد ۱۳۹۶ در فروشگاه‌های معتبر با قیمت حدودی 2.5 میلیون تومان در دسترس خواهد بود.  23 فروردین 1396
88 نظر
2.18
  194 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری