تست همراه اول

سرویس خبر
23 فروردین 1396 ساعت 14:30
33 نظر

 

نتیجه نظرسنجی: کاربران ایرانی، چشم انتظار گلکسی اس 8 سامسونگ

با وجود گوشی‌های چینی و همچنین سایر تولیدکننده ها با قیمت کمتر و با ویژگی‌هایی خوب، گلکسی اس 8 سامسونگ طرفداران پروپاقرص خودش را دارد.

سامسونگ چند روز پیش از نسل جدید گوشی‌های پرچمدارش رونمایی کرد؛ گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس که هنوز نیامده هیاهوی زیادی به پا کرده‌اند. نسل جدید گوشی‌های پرچمدار سامسونگ را به راستی می‌توان متفاوت از نسل قبلی دانست؛ نه تنها ویژگی‌های سخت‌افزاری بهتری در این گوشی‌ها به کار گرفته شده، رابط کاربری نیز پیشرفت خوبی داشته است.

همچون گوشی‌های تازه‌وارد به بازار، گوشی‌های جدید سامسونگ هم قیمت بالایی دارند؛ چیزیکه خریدشان را برای کاربران دشوار می کند. با این حال پیش بینی شده این گوشی‌ها هم مثل نسل قبلی پرچمداران سامسونگ، فروش خوبی داشته باشند.

بیشتر بخوانید: مقایسه گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس با پرچمداران اپل، گوگل، سونی، ال جی و اچ تی سی

در نظرسنجی هفته گذشته از کاربران جی اس ام در مورد خرید گلکسی اس 8 سامسونگ سوال کردیم و همانطور که انتظار می‌رفت گلکسی اس‌های جدید سامسونگ مورد توجه کاربران کشورمان قرار گرفته‌اند. در نظرسنجی انجام شده بیش از نیمی از کاربران (حدود 54 درصد) رای به خرید گلکسی اس 8 داده‌اند. در این میان حدود 32 درصد نیز با قطعیت از نخریدن گوشی جدید سامسونگ گفته‌اند. یکی از دلایل مخالفت کاربران با این گوشی قیمت آن، به‌خصوص در هفته‌های ابتدایی ورود به بازار، است.

با وجود گوشی‌های سایر تولیدکننده ها و همچنین چینی با قیمت کمتر و با ویژگی‌هایی خوب آیا مشخصات خیره‌کننده، طراحی زیبا و پشتیبانی خوب گلکسی اس 8 سامسونگ دلایلی قانع‌کننده برای پرداخت بهای زیاد خرید این گوشی است؟ باید منتظر ورود گوشی به بازارهای جهانی و کشورمان باشیم تا ببینیم این بار هم سامسونگ فروش خوبی برای پرچمدارانش به دست می آورد یا نه.  23 فروردین 1396
33 نظر
4.49
  386 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری