تست همراه اول

سرویس خبر
22 فروردین 1396 ساعت 21:15
2 نظر

 

بهبود نمایش پیغام‌های خصوصی در آپدیت جدید اینستاگرام

بخش پیام‌های خصوصی در اینستاگرام رونق زیادی گرفته و حالا ۳۷۵ میلیون کاربر فعال ماهانه دارد. اینستاگرام در آپدیت جدیدش تغییری در این بخش داده که جزئیات آن را در ادامه مطلب مشاهده می‌کنید.

اینستاگرام آپدیت جدیدی را روز گذشته ارائه کرد که شیوه نمایش پیغام‌های خصوصی را تغییر می‌دهد. پیغام‌های خصوص در اینستاگرام به دو نوع دائمی و موقت تقسیم می‌شوند. تاکنون پیغام‌های موقت، که تنها می‌توانستند شامل عکس و ویدئو باشند، حالتی شبیه استوری در بخش پیغام‌های خصوصی داشتند و پس از یک بار نمایش دیگر امکان مشاهده مجدد آنها وجود نداشت.

پیغام‌های خصوصی دائمی نیز پایین آن نمایش داده می‌شوند و تا هر زمان که آنها را پاک نکنید امکان دیده شدن دارند. حالا تغییری که ایجاد شده ترکیب این دو حالت است. از این پس پیغام‌های موقت و دائمی به‌صورت یکسان و پشت‌سرهم نمایش داده می‌شوند اما پیغام‌های موقت با رنگ دیگری متمایزند. همچنین دکمه پیغام جدید از پایین صفحه به گوشه بالا سمت راست منتقل شده و جای قبلی خود را به دکمه دوربین داده است. بدین ترتیب برای ارسال عکس و ویدئوهای یک بار مصرف به دوستانتان از دکمه دوربین و برای ارسال پیام‌های متنی از دکمه + در گوشه بالا سمت راست می‌توانید استفاده کنید. 

در حال حاضر بیش از ۳۷۵ میلیون از کاربران اینستاگرام حداقل یک بار در ماه از قابلیت ارسال پیام خصوصی در این اپلیکیشن استفاده می‌کنند. این تعداد در ماه نوامبر سال گذشته ۳۰۰ میلیون نفر بود و قبل‌تر از آن، هنگامی که قابلیت استوری به اینستاگرام آمد، تنها ۲۰۰ میلیون نفر از پیغام خصوصی در اینستاگرام استفاده می‌کردند.   22 فروردین 1396
2 نظر
4.56
  9 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری