تست همراه اول

سرویس خبر
22 فروردین 1396 ساعت 19:15
21 نظر

 

سامسونگ در حال تست اندروید 7.1 برای گوشی‌های هوشمند خود است

بالاخره و با تاخیر فراوان پرچم‌داران سامسونگ هم به‌روزرسانی اندروید نوقا ۷.۰ را دریافت کردند. اما یکی از مشکلاتی که بعد از آپدیت، به ویژه برای خانواده Galaxy S7، به وجود آمد، افزایش مصرف باتری در هر دو مدل اج و فلت این خانواده بود که کاملا محسوس بود. بنابراین بسیاری از کاربران به دریافت آپدیت بعدی امیدوار بودند که به نظر می‌رسد در راه است.

بر اساس اعلام SamMobile، به‌روزرسانی اندروید ۷.۱ به زودی برای تعدادی از گوشی‌های هوشمند سامسونگ، از جمله گلکسی اس ۸، عرضه خواهد شد. اگر خبر اعلام‌شده صحت داشته باشد، این حرکت سامسونگ را تحسین می‌کنیم، چون استفاده از اندروید ۷.۰، که حدود ۹ ماه از عمرش می‌گذرد، نکته‌ای منفی برای پرچم‌دار جدید کره‌ای‌ها محسوب می‌شد؛ آن هم در حالی که نسخه ۷.۱ این سیستم عامل موجود است.

اما آخرین به‌روزرسانی‌ها برای اپلیکیشن‌های اختصاصی سامسونگ مانند Samsung Health و Game Tuner در وب‌سایت‌هایی مانند ApkMirror آپلود شده که برای نسخه ۷.۱ اندروید توسعه داده شده و این در حالی است که هیچ یک از گوشی‌های هوشمند فعلی سامسونگ از این نسخه سیستم عامل اندروید استفاده نمی‌کنند و همچنین به اپلیکیشن Game Tuner مجهز نیستند. در نتیجه این فرضیه به وجود می‌آید که شرکت مذکور در حال تست به‌روزرسانی اندروید ۷.۱ است.

البته برخی منابع خبری معتقدند که این موضوع را نمی‌توان گواهی برتست آپدیت جدید محسوب کرد؛ به این دلیل که ممکن است تیم توسعه‌دهنده این اپلیکیشن‌ها تنها کدهای خود را به‌روز کرده باشند تا از انجام آن در آینده جلوگیری کنند. دلیل دیگر نیز این است که اپلیکیشن Samsung Health روی گوشی‌های ساخت سایر شرکت‌ها هم قابل اجراست و ممکن است این کمپانی تنها قصد داشته باشد سازگاری اپ خود را با نسخه جدید اندروید افزایش دهد. اما باید این امکان را هم در نظر گرفت که با توجه به این که تا عرضه رسمی اندروید O زمان زیادی باقی مانده، ممکن است سامسونگ کاربران خود را چشم به راه نگذارد و اندروید نوقا ۷.۱ را برای بعضی گوشی‌های هوشمندش ارائه کند.  22 فروردین 1396
21 نظر
4.24
  21 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری